:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum
EyLuL
yaaa sefa sen nerde gördün kel dedigimi bari her yerde demeTongue
vermesse hepten kel kalsin emiBig GrinBig Grin musti siit istiyom tabi hakkim benim o bagis yapildi bana
Ara
EyLuLce
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h.geldin eylulce evet adasizmisBig Grin
kolay gelsin adas bahtın acık olsun canımm
Ara
EyLuL
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kolay gelsin adas bahtın acık olsun canımm
saoL jnm hepimizin acik olsun beeSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
kalsın valla hepten kel Big Grin tü tütütütütütü kursun dökelimmi jnm belki muska yazmıslardır admine bize bakmaması için tütütütütütütüBig Grin
Ara
derdo
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa sefa sen nerde gördün kel dedigimi bari her yerde demeTongue
vermesse hepten kel kalsin emiBig GrinBig Grin musti siit istiyom tabi hakkim benim o bagis yapildi bana
YAFFF SEN HALA KEL KALSINNN DİYOSUN TOLGA ABİYE DAHA SANA HEÇ VERMEZZZBig Grin, UMUDUNU YİTİR BENCE
|v|_U_S_T_!
yaw siz aynı forumda yazmayın kafam 56 oluyor valla hanginize ne yazıom kim ne nasıl muhabbetim var unutuom arada cıkcak sorunlardan sorumlu deilim Big Grin forumu birbirine katabilirim böle giderse Big Grineylul ve eylülceye ithafen Big Grin
Ara
derdo
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalsın valla hepten kel Big Grin tü tütütütütütü kursun dökelimmi jnm belki muska yazmıslardır admine bize bakmaması için tütütütütütütüBig Grin
EVET HADİ DÖKELİMMM
KIŞKIŞ CİNLER KIŞKIŞ YALLAH CİNLER YALLAH Big Grin
EyLuL
sefa yaf nabiyimBig Grin görmüyo tolgada alla allaBig Grin okuyosan tolga hadi sen duygusuz yaz bede kel kalsin demiyimBig Grin(iyi bi anlasma demi)
Ara
derdo
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw siz aynı forumda yazmayın kafam 56 oluyor valla hanginize ne yazıom kim ne nasıl muhabbetim var unutuom arada cıkcak sorunlardan sorumlu deilim Big Grin forumu birbirine katabilirim böle giderse Big Grineylul ve eylülceye ithafen Big Grin
YOK YAF YAZSINLARRR AVATARDAN ANLARIZZZ
|v|_U_S_T_!
yaw bu olayı rüsvet ile halledebilirmiyiz Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,378 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 424 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 982 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,200 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:12 AM