:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum
EyLuL
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah gözünü doyursun kız senin Big Grin 3 kalbi ne etcen ben bir kalp ile zor idare ediom sen 3 kalp istion Big Grin burdan adminlere sesleniom bendeki kalbi eylül e bagıslıom :yikildim:
Allah senden razi olsunBig Grin adminler duyun su mustinin sesini de verin bagisladigi kalbi:yikildim:
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah senden razi olsunBig Grin adminler duyun su mustinin sesini de verin bagisladigi kalbi:yikildim:

yaw megafon filan yokmu biri bizim sesimizi duysun burda bir kalp var ortada adminler burayı gözardı etmeyin :yikildim:
Ara
EyLuL
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw megafon filan yokmu biri bizim sesimizi duysun burda bir kalp var ortada adminler burayı gözardı etmeyin :yikildim:
:yikildim: :yikildim: duyun su garibin sesini adminler
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: duyun su garibin sesini adminler

bide hep derler organ bagısı yapın lütfen filan diye duyarlı olun genclik diye Big Grin ama nerde burda organ bagısı yapcaz hemde kalp ama sesimizi duyuramıyoruz sonra nerde bu genclik derler:yikildim: :yikildim:

umarım reha muhtar görür bunları:yikildim:
Ara
EyLuL
aklimi okudun musti admin görmesse direk reha abiye anlaticam derdimi.o da program yapmiyo aksi gibiBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: duyun su garibin sesini adminler

yok jnm duyacakları yok bizi Sad sen en iyisi bendeki bir kalbin sende oldugunu düsün psikolojik rahatla bari :yikildim:
Ara
EyLuL
musti baktimadminler vermedi kalbi.kirmizi kalemle ekrana bi kalp cizdim iyi oldu beahSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:musti baktimadminler vermedi kalbi.kirmizi kalemle ekrana bi kalp cizdim iyi oldu beahSmile

iyi iyi mutlu olduysan bosver vermesinler hıh bölede iyiyiz biz Big Grin yıldıramazlar bizi:yikildim:
Ara
derdo
Pişştt Neler Olmuşş Buradaaaa
|v|_U_S_T_!
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pişştt Neler Olmuşş Buradaaaa

neler olmadı ki :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 434 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,005 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:19 PM