:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum
EyLuL
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygularını kazandıkça kırmızı olur ama seninki böyle kalsın daha güsel duruyoSmile
tsk ederim jnm bende pek sevdimBig Grin karizmatik oldu demiBig Grin
Ara
d€n!z kısı
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:musti aip ediyon hic yakisiyomu senin gibi bi duygusuza hirkizlikBig Grin yakistiramadim.ama msn almak icin iyi bi yöntemTongue
yoo msn'im onda zaten wardıTongue
|v|_U_S_T_!
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen yenisin galiba ondan msj attıkça kırmızı olursun sana kırmısı yakışırSmile

ne demek simdi bu özge Big Grin bir sürü anlam cıkar burda sana kırmızı yakısıyor filan eyvallah yanii Big Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
ulan hatlar karıstı bir snye kafam karıstı benim Big Grin
Ara
d€n!z kısı
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek simdi bu özge Big Grin bir sürü anlam cıkar burda sana kırmızı yakısıyor filan eyvallah yanii Big Grin
yok yanlış anlama öylesine yasdım bak duygusuz olmuşunSmile
EyLuL
ask mesk olsun yani Sad admin hic bisi demiyom kel kal emiBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ask mesk olsun yani Sad admin hic bisi demiyom kel kal emiBig Grin

aynen kel kal emi Big Grin güsel bir beddua sekli Smile bu arada olay ne simdiki derdin ne eylul senin Tongue benim kafam 56 oldu yanii
Ara
EyLuL
derdim yok musti saka ossun diye didimBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
yanii derdin olmasın ha Big Grin aynı gruptanız senin derdin benim derim ona göre Tongue
Ara
d€n!z kısı
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ask mesk olsun yani Sad admin hic bisi demiyom kel kal emiBig Grin
admin görmesin ne güsel bedduaBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,304 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 968 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,173 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:36 PM