:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum
|v|_U_S_T_!
ben caldım dur sana msnde verim kalplerini Big Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
ben sordum acep neden aldılar ki
halen merak içersindeyim Smile
yaa admindne bize armağan değilmiydi niye aldılar ki üfff Sad:
Ara
EyLuL
sahi yaf bizim kalpler nere gitti.bide benim duygusuzun yarisi kirmizi yarisi siyah ben niye böle oldum aciklayinBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
yaw bende niye olmuyor sizde olanlar Sad bende kıpırdama yok ne kalp ne duygusuz yazısı renkli hiçbişi yokSad küstüm işte hıh!
Ara
EyLuL
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben caldım dur sana msnde verim kalplerini Big Grin
musti aip ediyon hic yakisiyomu senin gibi bi duygusuza hirkizlikBig Grin yakistiramadim.ama msn almak icin iyi bi yöntemTongue
Ara
d€n!z kısı
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben caldım dur sana msnde verim kalplerini Big Grin
tşk ederim kalp süperdiWink
EyLuL
yarina süpriz mi yapacak admin yoksam iki yerine 3 kalpSmile bak admin simdiden diyim ben 3 kalb bekliyomBig GrinBig Grin
Ara
d€n!z kısı
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sahi yaf bizim kalpler nere gitti.bide benim duygusuzun yarisi kirmizi yarisi siyah ben niye böle oldum aciklayinBig Grin
duygularını kazandıkça kırmızı olur ama seninki böyle kalsın daha güsel duruyoSmile
d€n!z kısı
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw bende niye olmuyor sizde olanlar Sad bende kıpırdama yok ne kalp ne duygusuz yazısı renkli hiçbişi yokSad küstüm işte hıh!
sen yenisin galiba ondan msj attıkça kırmızı olursun sana kırmısı yakışırSmile
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:musti aip ediyon hic yakisiyomu senin gibi bi duygusuza hirkizlikBig Grin yakistiramadim.ama msn almak icin iyi bi yöntemTongue

taktige gerek yok ya özgem için.zaten var Big Grin ama taktik yapsam bu kadar basit olmaz Tongue yakısır hırhızlık canm yakısmazsa yakıstıralım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,304 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 968 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,173 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:46 PM