:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖzLem CANIMA...
eRCi
Yüreğimde saklı kalan duygularımın keşfiyle başladı herşey..

Ve ben seni sevmekle başlayan bir ömrün ve bitmesine ihtimal verilmeyen bir aşkın gizlendiği bir yüreğin sahibiyim sayende..

Sen; yaşadığım kadar beklediğimsin..

Ve yaşayamadıklarım kadar sevdiğim...

Seni tanıdıktan sonra,

Etrafıma yaydığım gülücüklerin artması ve içime bir yaşama sevincinin dolması neden acaba ?

Herşey orada başladı işte, hani farkına varıp güldün ya şimdi, aynen orada..

Anlamsız hayatımın anlatıldığı bir cümleye konulan noktadan sonra, hani..

'Aşk,mutluluk,güzellik' kelimelerinin toplandığı bir işlemin sonucunda buldum sevgini..

Ve o üç kelimeyi ölümsüzleştirmek için gidilebilecek tek yer artık, yüreğimin haritasındaki aşkının iz düşümü..

Adım kadar yalansız sana olan sevgim..

Ve hiç bir yere sığmayacak kadar büyük, bir o kadar da..

Sadece;

Durduk yere gülme istekleri var içimde..

Bir sevginin yan etkileri..

İçindeki güzelliği görebilecek kadar iyi olsada gözlerim, senden başkasını görmeyecek kadar da kördür aslında..

Dört yapraklı yonca gibi nadir bulunur sana olan aşkımın benzeri..

Ve sadaece sen biliyorsun,

Yüreğimin en güzel köşesine saklanmış eşi benzeri olmayan o büyük sevdanın adresini..

Sen bu yüreğime gelmeden önce yaşanan anıların anlamsızlaşması niye acaba ?

Kimbilir, bu niye sorusuna verilebilecek cevap gözlerinin hayatıma kattığı anlamdır belki ?

Nedense, zoruma gitmiyor seni düşünürken uykusuz kalmak..

Gözlerim kapalıyken daha rahat konuşabiliyorum,

Başka bir perde açılıyor birden..

Ve içimde aşırı bir hoşnutluk yaratıyor, seninle ilgili enterasan hayaller kurmak..

Sonsuz sevginin sığacağı kadar büyük olsada yüreğim, senden başkasını sığdıramayacak kadar da küçüktür aslında..

Gül yüzünü görebilme ihtimali, her sabah içimi aynı heyecanla dolduran..

Ve o güzelliği başkalarının da görebilecek olması, yüreğimi bir kıskançlık duygusuyla kavuran..

Kalbimin;

Seviçten durma ihtimaline önlem olarak, ben yanındayken kısa aralıklara böl, fazla uzun tutma gülümseyişlerini..

Kimse çıkaramaz artık, dar yüreğime sığan uçsuz bucaksız sevgini..

Her kalp atışıyla katlanan ve katlandığı oranda ölümsüzleşen bir sevgin var bende..

Ve senle geçen günlerimin verdiği mutluluk, sensizken yaşanmayan bir ömrün kanıtıdır şimdi..
ROSE
Seni özledim…..
Sensiz kalmayı kaldırmıyor yüreğim. kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor, hüzün dolu geceler yaşatıyor bana. Seninle olmanın tadını almışım bir kere, bundan vazgeçemiyorum. Alışkanlık değil bu. Her alışkanlık terk edilebilir bir gün. Oysa sen benim yaşam kaynağımsın. İnsan hayatından vazgeçebilirimi…..

Özlüyorum seni, özlemin büyüdükçe büyüyor içimde,durduramıyorum.. Kavuşacağımız anı bekleyerek geçiyor zamanım. Hiçbir şey zevk vermiyor bana sen yokken.sıçrayarak uyanıyorum geceleri,yanıma bakıyorum sen yoksun…tadım yok işte anla….
Oysa yanımdayken sen, günün her yorgunluğunu unuturdum, sohbetlerimizin keyfi dokunmaların sihri,yaşanan tüm olumsuzlukları silip götürüyor….
Seninleyken, sadece birkaç saatlik bir uyku bile, ertesi günü ayakta ve sapasağlam geçirmeme yeterdi… Sevgilim olduğunu var olduğunu bilmek yeterdi bana…

Bu gece sevgilim, bir fırsatını bul ve üzerinde şehir ışıklarının dans ettiği denize bak..kokusunu içine çek. Beni hissedeceksin. Çünkü ben ne zaman sensiz kalsam, denize bırakıyorum yüreğimi, sana ulaşması için. Çünkü seninleyken atıyor yüreğim….

TEŞEKKÜRLER............
Ara
MasaL_perisi
Harikasınız...Smile
Yüreklerinize hep mutluluk kelebekleri konması dileğimle..Smile
Teşekürler ikinizede ayrı ayrı...
Ara
minnosum
çok güsel olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel arkadaşlar emeğinize sağlık tşklr........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  {CaNIMa} DeMeT DeMeT KıRMıZı GüLLeR eRCi 11 563 04-09-2022, Saat: 12:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Sana Olan Özlem Nasıl Anlatılır Ki ? Hasretiim 6 671 05-10-2011, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Qetesh
  Demlensin özlem… history 0 480 03-17-2011, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: history
  Düşlerden bir bağ bozumu günlerden özlem... Hasretiim 2 386 02-06-2011, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: history
  Özlem kadar Özlendin!! sıla 6 691 11-14-2010, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:42 PM