:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ki ?? ?ey..
tatlı_cadı
Bir;

Biliyorum, bug?n ?? be? c?mle kand?rmayacak seni. Yaz?yorum kara kalem mi, yoksa ?alakalem mi? bilmiyorum. Yaz?yorum i?imden geldi?i gibi.

Sana ?imdi bor?luyum ??nk? sen "Gelece?imsin", dolu dolu ya?amaya ve borcumu ?demeye ?al???yorum. Bunu yaparken g?zlerim ya?ard??? ve umudumun t?kendi?i anlar olmuyor de?il, oluyor pek tabi?; ama her g?n?n sabah?nda biraz daha yakla??yorum sana.

?ki;

Bug?n okudu?um kitab?n sayfalar?nda ?u s?ze rastlad?m: "En de?erli ?eyler bile g?stereni olmazsa, de?ersizdirler. "Bunu d???nd?m, daha do?rusu seni bana kim g?sterdi diye d???nd?m. Mutlulu?un ve kenar? katlanm?? tebess?mlerin geldi akl?ma. Seni ne zaman g?rsem - ki bu aralar hi? olmuyor bu - y?z?me en sevimli en ger?ek tebess?m ?izilirdi. Konu?maya ba?lard?n ben ezilirdim. Ezilirdim ??nk? bir "?imdi" asla yeti?emezdi sana ve sen ezip ge?meliydin beni. Sana yak??anda bu.

??;

Seni a?larken g?rd?m. Etraf?nda ?? be? ki?i vard?. Sen a?l?yordun onlar da, bo? ver git sinlerle, takma kafana de?mezlerle, hepsi biteceklerle seni avutuyorlard?; daha do?rusu avuttuklar?n? san?yorlard?. O an utand?m kendimden ??nk? ben de ayn? bo? s?zlerle avutabilirdim seni; bu kadar yabanc?yd?k birbirimize. Seni ?zen s?k?nt?ya sokan o a?lama sesinle dolu anlar? d???nd???mde k?frediyorum kendime; ama o etraf?ndaki ?? be? ki?iden daha iyi bir ?ey yap?yorum senin i?in ve senden habersiz. Tatl? bir dille yalvar?yorum Tanr?ya, seni hi? ?zmesin diye. ?imdi nas?ls?n bilmiyorum. Ama ben sana yeti?emedi?im i?in hep mutlu d??ledim seni...
Ara
crazy_carsma
çohk güzelllll teşekkür ederimmmm
Ara
MorciveT
bişi demiyorum :d yani yazmama gerek yok herzamanki gibi süpey Wink
Ara
tatlı_cadı
teşekkürler..Wink
Ara
crazy_carsma
rica EEEEEderizzz