:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geCenİn KaRAnLIğIndA!
sweetgirl_12
o gece başbaşaydık hava soğuktu birbirimize sarılarak ısınıyorduk bana birden:
- beni ne kadar seviyorsun dedi.
cevap vermedim vermicektimde çünkü sevginin değeri olmazdı.yüzüme baktı ve neden sustun yoksa beni sevmiyormusun dedi ben:
sevginin değeri olmaz dedim sevgi paylaşılmaz dedim ve bana:
seni bu yüzden seviyorum dedi o soğuk havada içim birden ısındı sevgi paylaşılmazdı bölünmezdi . hayallerimdesinnnn......... sweetgirl SENA
Ara
happy yeliz
çokkkk güzel teşekkürler SmileSmile
Ara
sweetgirl_12
Ben Tesekkur Ederim Mutlu YelizSmile
Ara
ZeNiTH
Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.

MUTLU OL SEVDİÄžİM..

BİRİCİÄžİM..
BEBEÄžİM...
NEREYE, KİME GİDERSEN GİT
YETER Kİ SEN MUTLU OL...

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
sweetgirl_12
ayyy canım çaresizmi kaldın ben sana yardım edserım zavallı:Smile
Ara
B€NGİ
vaaaaay 2side süper fala bravo Big Grin afrim size be Big Grin bn 50 sene arasam böle şler bulamam Big Grin
Ara
kokke80
d5a7159566.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:23 PM