:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kad?nlar?n kalbini calmak i?in...
crazy_carsma
erkeklerin kad?nlar?n kalbini ?almay? ba?armalar? i?in d?r?stl??? en ?n planda tutmalar? gerekiyor

fikirlerini yorumlay?n:erkekler genellikle ki?ilik we zekalar? yerine v?cut we y?z g?zelli?iyle ilgili iltifatlar yaparlar kad?nlara elbette d?? g?selli?iyle ilgili komplimanlar yap?n ancak zeki bir kad?n?n sadece d?? g?r?n??ew ?nem wermedi?ini unutmay?n

te?vik edin:yine yalan s?ylemeyin son zamanlarda kilo alm?? olabilir kilosuyla ilgili ?aka yapmay?n fakat k?z arkada??n?s zay?flamak i?in ?aba sarfediyor spor yap?yor sa?l?kl? beslenmeye ?al???yor we de?i?imini g?stermeye hevesli ise ona iltifat etmeyi unutmay?n ??nk? destekden daha etkili hi?bir?ey yoktur

onunla seyahat edin:erkekler k?s arkada?lar?yla deil erkek arkada?lar?yla seyahat etmeyi tercih ederler bunu ona kelimeleri ?ok dikkatli kullanarak se?in ki kalbi k?r?lmas?n

isteklerinizi s?yleyin:daha iyi erkek arkada? olmak i?in daha dikkatli dinleyinbencillik iyi bi?ey deildir ama ona isteklerinizi s?yleyin sizi mutlu eden ?eyleri k?z arkada??n?z?n da bilmesi ili?kinisi daha unun ?m?rl? k?lacakt?r her ne kadar her iste?inis olmasa da..

k?ymetinizi anlas?n:herkesin bildi?i bu c?nle asl?nda bir anahtard?r bir?ok erkek partnerinin kendi ba?ar?lar?ndaki we mutluluklar?ndaki yeri bilmesler yada g?rmesden gelirler siz e?inize bunun fark?nda oldu?unuzu belli edin we we onu takdir etti?inizi bilmesini sa?lay?n

her fikre kat?lmay?n:s?rekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten yada k?z arkada??n?z?n her fikrini onaylamaktan ka??n?nkendi d???nceniz yokmu? gibi dawranmay?n ama onunkilere de ne kadar sayg? duydu?unuzu g?sterin fikir ?at??mas?na gerek duymay?n
Ara
eXseLanS
yok yaa ben hırsız değilim çalmam öle kalp malpSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana kalbini ver! Avuclarimla tutacagim mayinlarin yerine.. Hasretiim 1 409 10-06-2010, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: history
  KaLbini Söksen Ne Fayda ; Sen O'na öLürsün O Başkasına ..!!! acemhe 2 615 01-25-2010, Saat: 03:38 PM
Son Yorum: history
  Bana Kalbini Ver...Suya Yazılmaktan Kurudu Kelimeler… acemhe 0 379 11-19-2009, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: acemhe
  Seni Sana Geri Veriyorum,Taş Kalbini Sana Teslim Ediyorum... göк тαηєѕι 8 414 05-27-2009, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: Qetesh
  Kalbini Açarsın Birgün Sonuna Kadar . . . DarkLady 6 758 05-15-2009, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 12:11 AM