:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvleri izlimek zorundamıyız
PrinceSs
Tvlerde artık ne yararı olan bişeyler nede ii bişeyler çıkıo.Warsa yoksa kavgalar,gürültüler,saygısız tepkiler yani magazinsel olaylar war.Ben çok rahatsızoluorum..Haber bültenlerinde bile magazinsel 5para etmez şeyler çıkıo.Akşamları canlı yayınlarda saçma sapan şeyler yapıolar.İşte günün tv yayınları:

Sabah:Bir parça tartışma,Bir parça ayrılık,Bir parça sanatçı,Bir parça kadın programı kesitleri...
Öğlen:Bir parça Serap Ezgü,Bir parça Esra Ceyhan,Bir parça dram,Bir parça öğüt ve bir parça tartışma,
Akşam:Bir parça çocukların izliyemiyeceği programlar(eğitici olmayan),+18 programları.
Gece:Özellikle Cumartesi geceleri izlenen talk show...
Sabaha karşı:Eski türk filmleri ve müzik akışı yada Sigaranın zararları gibi...
Sabaha karşı tvyi kim izler...Bu sabaha karşı olan programları örneğin sigaranın zararlarını,trafik kurallarını v.b. bunları sabah,öğle,akşama koysalar sıkılırsınz deilmi?Evet, ben sıkılırdım...Ama illaki böle yararsız programları izlemek yerine öğüt verici diziler olabilir,kültür verici diziler olabilir,arada müzik akışı olabilir böyle programları koyup o gereksiz ve saçma programlara hiç iştağımız olmaz.Sizden istediğim bu çağrıma kulak verin ve böyle programlar izlemeyin...
Sevgilerle...
aKMeL
ben sana bi iki tv kanalı tavsiye ediyim birincisi trt2 ikincisi stv üçüncsü ntv dördüncüsü haber türk beşincisi discovery altıncısı cnbc-e yedincisi sky türk sekizincisi cnn türk dokuzuncusu kanal 7 sen bu kanalları izle bu kanallarda zevk ve bilgi verici programlar göreceksin ben genellikle bu kanalları izlerim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:00 AM