:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdi?im k?z?n g?venini kazanmak i?in.
ROSE
valla işin zor arkadaşım o güveni sağlaman çok zor allah yardım etsin sana hayat sevenlerin yanındadır unutma gülümse kaderine boşverrrrrrr
Ara
sensizlik_ölüm
pes etmeyeceksin..savaşmalısın..niyeti ciddi olan bir erkek sevdiği için mucadele eder sevdiğini sonuna kadar bekler..
umutsuz bir durum yok inanki..
sana güvenmesini sağladığında ki bu senini elinde göreceksin...
şimdi yapman gereken ilk şey pes etmemek..başkalarıyla cıkmamak..ciddiysen sadece ona baglı kalırsın imkansız bile olsa..yanılıormuyum??
ben öyle düşünürüm..ciddiyse beni seven,okadar nazıma terslememe reddetmeme ragmen aynı terbiyede seviyede ve masumlukta beni seviorsa (sevgisi ilgisi rahatsız etmeden tabi)gönlüm ister istemez ona kayar..
aşkınla aşık et inan bana bunun meyvesini alırsınSmile okimi arkadaşım..
Ara
p£r!k!z!
bence i??in sor bea karde?im ama bir s?r biraz u?ra?t???n? pes etmedi?ini g?sterirsen ve onun i?in bi?ier yaparsan emin ol sans?n biraz da artar ama dikkatli ?eyler yapmal?s?n ! unutma ...
Ara
Lacey
Hayır zoR deiL .. gerçekten doğru stratejiyi izLediğinizde kazanamayacağınız hiç bi kaLp yoktur ..

bak ne yap :: bi şekiLde eskiden çıktığın kişiLer konusunda da hep ciddi konuş .. "ya o mu ? öyLesine çıkmıştım yaa" tarzı bi konuşma yapma .. herhengi biriyLe neden ayrıLdığın sözkonusu oLursa "ya kafaLarımız uyuşmadı işte .." gibi akıLLı nedenLeR iLeri sür .. Hiç bi kızı "oyuncak" gibi görmediğini ,, "bu hayatta birlikte yürümemiz gerektiğini;;kızsız erkeğin;erkeksiz de kızın hiç bi haLta yaramıcağını" doğru cümLeLerle ona hissettir ..

BaşarıLar Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:06 PM