:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son Makale ... /// Hiç Sevmedim ...
Firari Fırtına
Son Makale ....

Sözlerin Bittiği Yerdeyim ....
Gözlerim ise sadece bakıyor öylesine .........

Bir hayalim vardı , adı boşa hayal olmadı hayellerde kalan hayalim biraz abartılıydı . Bunun farkına varmışdım , gittiğim o hayal yolundan geriye dönecekdim ama iş işten geçmişdi . O yol da çok yürümüşdüm , ne yazık ki boşu boşuna . Elbette yoruldum .

Son makale yazma fikri ise tüm düşüncelerimin toparlanması ve öze vurulması ile ilgilidir . Bunu yapmadan gitmek olmaz dedim kendi kendime . Bir sözüm vardı , Yüreğinizdeki sevgiyi kaybetmeyin diye , tabi yüreğinde sevgi olanlara söylemişdim ben bunu . Oysa sevgiyi bilenlerde bilmeyenlerde bunu çok yanlış anlamlara büründürdü . Ben sevgiyi kaybetmeyin yüreğinizde derken , gidin forumdaki kızlara tek tek teklif edin demedim , hangisi kabul ederse onla çıkın sonra canınız sıkılırsa bir başka kızla gezinde demedim . Ayrıca Bu sevgi nin büyük anlamını yitiripde , bir gruplaşma vari bir şekilde hoppala dünya o senin bu benim davasınıda girinde demedim . Tabi bunlar özel hayatınızdır , ne yaparsanız yapın iyiye saygı duyarım , lakin kötü yapılanıda kınarım .

Bir kurumun yada bir işletmenin dahası küçükde olsa bir topluluğun önderi olmak , onları yönetmek ve yönetici kıyafetini giymek zor işdir . Bunu yapabilene elbette saygı ve sevgi sonsuz olur , takdir alır teşekkür alır . Çünkü o başarılıdır . Başarılı olan her yöneticide her dalda toplum bireyleri olarak örnek alınır . Bu örneklemeler doğru ise gelişim kaçınılmazdır , yanlış ise vayy halinize . Forum da ki yönetici kıyafetini giyen üye arkadaşlar sakın ola üzülmesinler , benide yanlış anlamasınlar . Çünkü eleştirim sizleredir . İsim olaylarına girmenin bir anlamı olmadığı gibi , tek tek eleştirmeninde bir anlamı yokdur . Sanırım güzel olan eleştiriyide , kötü olan eleştiriyide her yönetici kendi payına düşeni kendi yüreğinde hissedecekdir . Hissetmesi de gerekir . Şu cümleme itirazı olan bir yönetici var ise onunda alnını karışlarım , evet bu konuda dik , ciddi ve fazlasıyla hassasiyetliyimdir .

Forum kişi lerin özel amaçlarına hizmet edemez . ( Bu cümlemi 5 defa okuyun )

Bir yerde bazen hep düşünüyorum , iyi niyetler hayatımızın her alanında ve yaşamımızın içinde hep oldu . O iyi niyetler sayesinde bir şeyler öğrendik , büyüdük belki kimbilir , Lakin iyi niyetler şimdilerde neden suistimal ediliyor anlamış değilim . Bu örneklememim içinde olan kişiyide sevgim ve saygımın ölçüsünün olmadağını belirtmek isterim . Çünkü tanıdıkca daha da değeri büyüyen bir şahıs bu . Seni tanımak , senle sohbet etmek ve inşallah ileriye dönük düşüncelerimizde yan yana olmak bana mutluluk verecekdir Tolga kardeşim . ( yani Admin ) …. Hemen burada bir soru geliyor aklıma , Neden duygusuz forum lar arası en iyi noktada ? Nedeni burada işte , bu yüreği temiz ve art niyetsiz bir şahsın başarısıdır . Şimdilerde her ne kadar iyi niyeti suistimal oluyor isede , o hala dik ve yıkılmadı . Eminimki her şeyi görüyor ve boş durmuyordur . Teşekkürler Tolgacığım …

Evet hiç sevmedim , bu kişisel makalemde bir fon olsun istedim , Neslihan dan Hiç Sevmedim tam konuma göre oldu , bende sevmedim .

İyi niyetlerin sıistimal edilişini sevmedim .
Sevgi kelimesinin anlamını yitirmesini sevmedim .
Paylaşımların basit düşürülmesini sevmedim .
En güzel olan bir paylaşıma bile Tşk gelmemesini sevmedim .
Emeğin ne kadar büyük bir değer oluşunun unutulmasını sevmedim .
Sıralamaya kalkarsam sanırım 5 sayfa yazar durrum . Anlayın işte sevmedim ……

Şimdi bu makaleyi okuyan güzel yürekler daha iyi anlayacaklar ama yinede belirtmek istediğim bir şey daha var . Ben hiçbir yere gitmiyorum , Sevdiğim dostlarıda bırakmıyorum , sadece forum dan uzaklaşıyorum . Tolga yine tolga , diğer dostlarım aynı keza devam . Ama forum olarak bu imkansız , nedeni ise kalırsam bu sefer kimse beni susturamıyacak , çok kişi ezerim ve buda foruma zarar verecekdir . Bunu tolgaya yapamam ve yapmamda zaten . Çünkü ahlaki değerlere aykırı her gördüğüm olumsuzluklara sessiz kalamıyacağım aşikar . Susmak yeridir diye düşünüyorum .

Uzatmanın bir anlamı yok , Sanırım ve inşallah ki konu anlaşılmışdır . Son isteğim ve son arzum şudur .

Yüreğinizdeki sevgiyi kaybetmeyiniz …

Sizleri tanımak , burda olmak , bu güzel paylaşımları okumak , onlara cevap yazmak , gülmek , ağlamak , dert dinlemek , dert aktarmak vs…vs…. Her şey güzeldi … O açıdandırki Teşekkürü borç bilir , Hak var ise helal olsun , Hakkınız helal ola derim ben .

Bu foruma birazcık da olsa bir şeyler katabildiysem ne mutlu bana , Yüreğimdeki sevgiyle geldim , yüreğimdeki sevgiylede gidiyorum .

Kalın Sağlıcakla ….

Son Defa ....

Sevg ...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=SxKBvlE1VLs[/media]
w00w
Güzel olduğu kadar çok da anlamlı bir makale... Keşke son makalen olmasaydı... Senin gibi sevgi ve saygı çerçevesini iyi betimleyip o çerçevenin alanında kendini kanıtlayıp ve yine o çerçevenin dışına taşmayan insan belki zor bulunur bu foruma... Beni biliyorsun uzun zamandır yoktum ama seni eskiden beri izlerim, sonuçta eski bir üye sayılırım her ne kadar girmemiş olsam da zamanında... Saygıyla baktığım nadir kişilerdensin, sen bu kararı verdiysen vardır bir bildiğin...

Bu arada varsa üzerimde hakkım Helal et, benimki de helal olsun...
Ara
MorciveT
Fırtınam en kısa zamanda geri bekliyorum seni, biliyorsun, gül susuz yaşayamaz... Kısa bir dinlenme sanırım iyi gelir sana, gerçi iş yüzünden gidiyorsun ama, en azından kafanı işlere yogunlaştırırsın... Seni yanlış anlamadım ben Smile

Hakkım varsa helal olsun tabiki ne demek... Sana değilde kime helal edeceğim... Sevgi neredeyse, eminim ki sen de ordasın...

Bir de Rus Smile

Gülmen için soyledim Wink
Ara
ZeNiTH
Fırtına Abicim...
Hersey İçin Cok tesekkür Ederim...
Sen farkında oLmasanda Sayende Bazı şeyLer öğrendim..
Hakkım Varsa helaLdir...
Tanıdığım KadarıyLa Çok mükemmeL bir İnsansın Bunuda biLmiş oL...

SağLıcakLa kaL abi...
SempatikKız
yaa pffSadfırtına ditmeeesen olmamı?yhada git ama cbkl gel forum eksikliini hiisetmesin emiSmilesu kısa zmnda anladımki forum senin gibi insanlar gittiiinde susuz kalıp git gide kuruyacaktırSadwe bunu istemessin sen geri gel baq göslerimis yollarda ona göreeee...son makale fln deil geriii gelck o ...Smile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi bu makaleyi okuyan güzel yürekler daha iyi anlayacaklar ama yinede belirtmek istediğim bir şey daha var . Ben hiçbir yere gitmiyorum , Sevdiğim dostlarıda bırakmıyorum , sadece forum dan uzaklaşıyorum .

Bizde sevmedik Fırtına
uzaklaşmanı hiç ama hiç sevmedik...
Bu esişin çok çok farklıydı inan
Hani bünyemiz alışkın değil senin bu denli esişine
Meltem değil Fırtına gibi esip gidişine...Sad:

Bir bildiğin var biliyorum ve bu yüzden fazla birşey söylemiyorum
uzakta da olsan bizimlesin biliyorum...
Veda cümlesi kurmak istemiyorum gitmedin gitmeyeceksinde iyi biliyorum

eSeNKaLL Fırtına...Sad:
Ara
€BeRimSin
Ne gözlerim kör ne kulağım sağır ne de ruhlar aleminde bir gezginim ne bilincimi bir dere yatağında sel sularına kaptırdım ne de deliler tiyatrosunda bir oyuncuyum...

Öylesi gerçek ki her şey binlerce iğnenin batıp çıktığı tenim bile feryadında FIRTINA'NIN....

İçindeki fırtınaları susturmak zorundasın bazen en acımasız anlarında bile hayatın yıllardır aradığını bulduğunda bazen dilinin ucuna geldiğinde sevgi sözcüklerin bazen en koyusunda ihanetin yanlış anlaşıldığını bile bile bazen yitirirken en canlarını bile kayıp giderken şans ellerinin arasından bazen tam başardım sonunda derken en dingin anlarında hayatın iç huzuruna ermişken bazen yalnızlığı bile dert etmemişken soğukluğunu hissettiğinde ölümün bile bazen içindeki fırtınaları susturmak zorundasın..

SalıcakLa Kal Abicim...AllaH'a Emanetsin...
EyLuL
yazilarinizdan okudugum kadariyla gercekden bu foruma cok sey katmissiniz.gidisinize,sizin tabirinizle uzaklasmaniza üzüldüm.yinede hayirlisi olsun.umarim en kisa zaamnda adiniz gibi firtina seklinde dönersiniz
Ara
ciciKIS
gitme(uzaklaşma) Iyi Yürekli Abicim :S
herşey Için çok Teşekkürler...
Ara
MasaL_perisi
Senin uzaklaşmana da biz sevmedik Fırtına
Sence Fırtınasız buralarda olur mu
Tmm hayatan az mola istedin bir düş al geri gel
Bütün güzelikler için teşekürler arkadaşım
Dur ben şu Hayatla bi konaşayım de molanı kısa tutsun
Özletme Fırtına