:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Hz. Muhammed (s.a.v) T?rklerle ilgili s?zleri
soyle
Hz. Muhammed: "T?RKLER S?ZE DOKUNMADI?I,HARBETMED??? S?RECE,SAKIN S?Z DE T?RKLERE
DOKUNMAYINIZ!"(enNesei,S?nen en-Nesei,4,s:44)

Hz. Muhammed: "S?ZLER;T?RKLERLE ?ARPI?MADIK?A KIYAMET KOPMAYACAKTIR"(el-Buhari,4,s:34,35,156,Sahih-i
M?slim,17,s:37,38)

Hz. Muhammed: "Allah"?n "Do?uda" bir ordusu vard?r.Onun ad?n? T?RK koymu?tur.Kendisine ba? kald?ranlardan i?te onlar vas?tas?yla intikam al?r"(Hadisi nakleden Kazvini.el Ka?gari,Mahmud,Divan?"l-L?gat et-T?rk,?stanbul,1333,s:292)

ne kutsal bi halkiz okuyunda gorun ama ulke artik turklukten cikti bu benim fikrim kimse karsi cikmasin herkesin fikri kendine Smile
Ara
MorciveT
Bunu iu durumda anlayamazsın...Tamam bazı hatalarımız var olabilir, ama dinimiz için, ülkemiz için herkes gözünü kırpmadan canını feda eder...

Fikrine tabiki saygımız var...!
Ara
soyle
bazimi??????????
Ara
Leader
Eğer ki birgün üçüncü dünya savaşı çıkarsa kendini türk hissedenleri ölümü pahasına ülkesini savunduracak bir gerçek vardır...

" Karınızı kızınızı conilerin eline mi bırakacaksınız!"
toxique_lierre&b.b.k
aynadaki hayaline bakipta konusuyosan diycek bisey yok...hz.peygamberimiz(s.a.v)in sozu altinda yorum yapmak arkasindan turk toplumunu infaz etmek ardindan her gun bu vatan icin sayisiz sehit verirken o sehitlere k..eder gb genele atmak sozu hic bir turke yakismaz!..oturdugun yerden,arastirmadan(sessiz, insanlik davasi guden milyonlarcasi varken,onlari hesaba katmadan)bu sozleri sarfetmek biraz tuhaf!!bilgilendirmen icin tsk!yalniz yorumuna katilmiyorum!idefist kal ozaman,yorum istemezsen..bende bu yorumu halkim adina yapiyorum ozaman,seni baglamaz!
Ara
soyle
dediklerinden pek bisey anlamadim ama neyse
Ara
GeCe_G?zL?
eline sağlık ya okuyunca çok sevindim valla yanlız burada bahsedilen Türkler OSMANLI olduğu kesinde biz varmıyız onu tam kestiremiyorum.birde siz türklerle şavaşmayınca kıyamet kopmaz kısmı varya o savaş sakın 1.dünya şavaşındaki arapların OSMANLIyı arkasından vurması olmasın bana öyle geldi siz ne dersiniz bu konuda
PaPaTYa_PReNSeS
?nan ?ok g?zEL yazm??s?n ama son s?z?ne kat?l?yorum.yava? yava? de?er yarg?lar?m? kaybediyoruz.b?rak harb ile topraklar?m?z? d??mandan savunmay?? kendi elleri ile satan insanlar ?ok. bunu duyduk?a deliriyorum ne insan evlatlar? var yaaa.neyse bu konu hakk?nda yaz?p yazabilece?im o kadar ?ok ?ey var ki.... yaz? harika eme?ine sa?l?k Smile
Ara
w00w
Türk olmak bir ayrıcalık ve sorumluluktur. Ve Hem kendi şerefimiz hemde İslam'ın şerefi için her daim TÜRKLÜĞÜMÜZLE GURUR DUYMALIYIZ.

Ne Mutlu Türküm Diyene...
Ara
w00w
Cesur... Son yorumuna gelince belki de haklısın. Ama biz sorumluluklarımızı tam kaideyle yerine getirebiliyor muyuz? Bunu önce kendimize soralım...

Teşekkürler Paylaşım için...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:39 AM