:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEKSAS KATLİAMI: BAŞLANGIÇ ( The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning )
CReATuRE
a1qk7.jpg
Orjinal Adı: The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

Yönetmen: Jonathan Liebesman
Oyuncular: Jordana Brewster, Taylor Handley, Diora Baird, Matt Bomer

Senaryo: Sheldon Turner
Görüntü Yönetmeni: Lukas Ettlin
Müzik: Steve Jablonsky
Kurgu: Jonathan Chibnall, Jim May
Tür: Korku / Gerilim
Süre: 91 Dk.
Yapım: 2006 - ABD

Editörün Notu: "Teksas Katliamı" geri dönüyor ve hikayenin öncesini konu alan bu yeni filmde Hewitt klanını ve aile boyu eğlenceden anladıkları psikopatça yaklaşımı irdeliyor.

Konu: Sene 1969. Vietnam Savaşı başlar. ABD'nin ölü sayısı felaket boyutlarında, kayıpları ölçülemez niteliktedir; askeri mekanizmayı beslemek için gençlere askere çağrı belgeleri yağmaktadır.

Sıra 18 yaşındaki Dean Hill'e (Taylor Handley) gelir. Ama Dean henüz yoklamaya gidemeden, Vietnam'daki görevinden yeni dönmüş olan ağabeyi Eric (Matt Bomer), Dean'e bir sürpriz yapmaya karar verir. Kendisini çok seven nişanlısı Chrissie'nin (Jordana Brewster) tüm endişelerine rağmen, Eric çok sevdiği Deniz Kuvvetleri'ne tekrar kaydolarak ne yapacağını bilemeyen erkek kardeşine göz kulak olmayı planlar.

Ne yazık ki, Dean'in planları Eric'inkiyle uyuşmamaktadır. Dean'in niyeti basittir: Askere çağrı belgesini bir kenara bırakıp, kararlı kız arkadaşı Bailey'yle (Diora Baird) Meksika'ya gidecektir. Ama her iki çift de karşılarına çıkacak gerçek savaşın ne olduğunu bilemeden, son bir büyük eğlence için Teksas'a giderler.

Yolculuklarının başlamasından kısa bir süre sonra, dört genç, saldırgan motosikletçiler Holden (Lee Tergesen) ve kız arkadaşı Alex (Cyia Batten) tarafından korkutulurlar. Alex grubun cipini takip ederken ciddi bir kaza yapmalarına yol açar ve Chrissie araçtan dışarı fırlar. Alex yaralı üçlüyü soymaya çalışırken, Şerif Hoyt (R. Lee Ermey) olay yerine gelir ve her şeyi alt üst eder.

Chrissie yakındaki bir çalılıkta saklanarak, şerifin bilinmez bir nedenle arkadaşlarını tartaklamasını ve ardından polis arabasının arkasına geçmelerini emredişini izler. Chrissie'nin bilmediği şey, Hoyt'un onları Hewitt ailesinin evine götüreceğidir. Burada, gençleri, Hoyt'un sonradan Leatherface olarak tanınacak korkunç canavara dönüşmek üzere olan yeğeni Thomas (Andrew Bryniarski) ile Hewitt ailesinin diğer üyeleri beklemektedirler. Chrissie, ailenin sevdiği insanlara yaptıkları korkunç şeylere tanık olur ve yaşamaları için tek umutlarının kendisi olduğunu anlar.

CREATURE : Ben bu filmi vcd'de seyrettim ve çok güzel bir gerilim filmi olmuş...bu filmdede gene testereli bir psikopat var ve yanında psikopat bir aile...tavsiye ediyorum seyretmeyenler varsa hemen alıp seyretsinler cd'sini...

a2sn6.jpg

a3dj0.jpg

a4cy8.jpg

a5re8.jpg
berkcan
Elerine Saglik Kardes Cok Ama Cok Tesekkürler::::::::::::
Ara
CReATuRE
rica ederim kardeşim begenmene sevindim...
cupper
yavs beyler bazı filmlerin linkleri yokmu yoksa benmi göremiyorum
Ara
CReATuRE
aslında filmlerin linklerini vermek yasak...bundan önce bazı linkler verilmiş bunlar için görüşülüyor....gereken yapılacak...
mavzer2005
Arkadaslar Bu Filimi Nasi Izleyebilirim
Ara
mavzer2005
tsk...................................................................
Ara
CReATuRE
bu filmin dvd ve vcd formatı çıktı...bütün cd satan yerlerde kolayca bulabilirsin mavzer kardeşim... WinkWinkWink)WinkWink

ben izledim güzel bir film tavsiye ederim SmileSmile
CReATuRE
bence izlemeye değer kardeşim....mesutla beraber seyrettik ikimizde begendik SmileSmile

ama bir film tavsiye edeyim sana imkanın varsa onuda izle SmileSmileSmile

ÖLÜM ÇIKMAZI SmileSmileSmile

İYİ SEYİRLER
CReATuRE
var var dvd ve vcd side var al seyret SmileSmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başlangıç MaSaL 0 437 08-07-2010, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:06 PM