:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saklanan Bir Aşkın Hazin Sonu...
*TATLI BELA*
Saklanan bir aşkın hazin sonu.....

Liseli bir gençti.Gençti çünkü küçük aşkları vardı,tıpkı diğer geçlerinki gibi.Ama bu genç hepsinden farklıydı.O küçük aşklarını küçük olarak görmez,her zaman büyük aşklar kabul ederdi.Eğer bu aşklar herhangi bir nedenle son bulursa bunu içine sindiremez oldukça üzülürdü.Aslında o kadar fazla da aşkı olmamıştı.Sadece iki kızı sevmişti o güne kadar.Sadece iki küçük yüreğe bağlanmıştı.Onlarla da ayrılık yaşamış ve çok üzülmüştü.Zamanla kendini toparlamayı başardı.Tekrar hayatından memnundu.Küçücük olayları kendice büyütüp,moralinin bozulduğu anlarda bile mutlu oluyordu.Ta ki lise ikinci sınıfa geçinceye kadar…

O ilk okul gününde liseli genç,okulun bahçesinde gördüğü bir kıza aşık olmuştu.Kendine göre,hayatı boyunca hiç görmediği bir güzellikle karşı karşıyaydı.Sonrasında aynı sınıfta okuyacaklarını da öğrenince mutluluğu ikiye katlanmıştı.Zamanla o kızın da kendisine karşı ilgisi olduğunu öğrendi.Yanından ayrılmıyor,o her tenefüsü belirten zil çaldığında hemen liseli gencin yanına gidiyordu.Neredeyse koluna girecekmiş gibi yakın yürüyordu ona.Liseli genç çok mutlu oluyordu hoşlandığı kız ona ilgi gösterdiği zaman.Ona onu sevdiğini söylemek istiyordu ama tersleneceğini düşünerek bunu yapamıyordu.Üstelik terslendiği zaman bir arkadaşını da kaybetmiş olacaktı.Üçüncü sınıfı birlikte okuyacak olmaları da etkiliydi bu kararda.

Vazgeçti…Artık ona karşı bir sevgi beslemek istemiyordu içinde.Onu unutmalıydı.Onunla sadece arkadaş olmalıydı.Böyle düşünüyordu artık.Ama yapamıyordu.Olmuyordu beceremiyordu işte!Unutamıyordu!...Onu her gördüğünde aklına geliyordu ona karşı olan büyük aşkı.Kendine bir tokat atarcasına bastırmaya çalışıyordu bu duyguyu.Beceremiyor yapamıyordu.Yapamazdı da zaten.Çünkü kendi düşüncelerini kontrol edebilme kabiliyetini kaybetmişti bile…

Yine güzel bir okul gününde okuldan çıkmıştı.Evine doğru ilerlemeye başladı.Adımları sakin,yüreği kıpır kıpır yürüyordu.Çünkü hemen arkasında o kız vardı.Bir yol ayrımına geldiklerinde kız ona iyi akşamlar dilemiş ve yoluna devam etmişti.Ama ona son kez iyi akşamlar dilediğinin farkında değildi.Liseli genç derin düşüncelere daldı.O kıza ertesi gün onu sevdiğini söyleyecekti her şeyi göze alarak…

Tam karşıdan karşıya geçerken,sarhoş birkaç genç otomobilleriyle hızla yolun ötesinden geliyorlardı.Liseli genç dalgındı.Ona doğru hızla yaklaşan otomobilleri çok geç fark etmişti…

Ertesi gün cenazesi kaldırılacaktı.Bütün arkadaşlarının ve öğretmenlerinin haberi vardı.Caminin avlusu tıka basa insanlarla doluydu.Kalabalığı yırtarcasına gelen kız,tabutun içindekinin liseli genç olduğuna inanmak istemiyordu.Yüzündeki alaycı bir gülümseme ve gözlerinden akan yaşlarla tabutun kapağını açtı.Liseli genç tabutun içindeydi.Onun buz gibi olan bedenine sarılıp ağladı ve ona seni çok seviyorum dedi.O anda kız bir fısıltı duydu; ‘’Bende seni çok seviyorum’’
aKMeL
biras saçmaya idare ederBig Grin
ciciKIS
iide ben bu konuyu okumadım ki :S
nası teşekkür ettim annamadım
Ara
ciciKIS
artık deilim mod özür dilerim ama ben yapmadım karışmış olabilir
nese bana inanan inanıyo zaten...
Ara
derdo
çook Güsel Olmuşş Tşklerrr
aKMeL
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Gokhancım Burda yapmıs oldugun yorum bence hıc hos deıl.. Sonucdaa Forumda paylasımcı bı uye olan arkadasımızın paylasımına Kotu bı yorum yapıyosun elbette elestırı hakkına sahıpsın.. Ama bu kotu yorumlar Hos deıl sonuc ıtıbarıyle paylasımda bulunan bı uye arkadasıımızı yıldırmıs olucaksın.. Umarım Bu tarz olayların devamı gelmez..Paylasımcı Uyelere saygısızlık olarak Goruyorum ben bunu..

Son olarak CıCıKız Sen bı moderatorsun bu olayı Dogru bulmaman gerekırken Tesekkur etmıs olman yoruma cok yanlıs.. uzucu Bı durum....

iyide serhat kardeş biz burda evcilikmi oynuyoruz hikayenin başı çok güzeldi ama sonu çok berbattı sanki kendi uydurmuş gibi algıaldım bende tepki olarak öle dedim ama sanki onu yazarak duygusuzla dalga geçmiş gibi algıladım ben
bu arkadaşımızı bence daha iyi şeylerin paylaşılması lazım yada o arkadaş hiç okumadan bi siteden kopyalaıyp yapıştırdı diye düşündüm belki kendisi bile okusa koymazdı bu paylaşımı neyse yinede özür dilerim bu arada duygusuzun kurallarında bütün modlar aynı fikire sahip olacak diye bişey yok ama kız yanlışlıka teşekkür etmiş bunuda dile getirmiş bence konuya yeniden göz atalım
aKMeL
ya da atmayalım en iyisi kapansın Sad
ciciKIS
saol hayatım ama anlamadılar gerçi önemli deil artık beni bilen bilio :S
biz hayatımıza bakalım kardeşim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,181 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  'Askin Gözü Kördür' sözünün hikayesi Hasretiim 17 1,319 12-01-2010, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Aşkın haritası Choqo_qraLche 0 504 01-29-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: Choqo_qraLche
  Hüzünlü Aşk hikayesi,Aşkın dorukları,Bunalımları canı@sı@52 0 540 12-15-2008, Saat: 11:37 AM
Son Yorum: canı@sı@52
  Aşkın Hikayesi (süper Lütfen bakın ) gnc_fb 0 544 12-12-2008, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:47 AM