:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEWGİLİM((hSn=pLn))
ciciKIS
3im3fx9.jpg

ömrüme verilen bin ceza olsan,çekerim yıllarca terk etmem seni.yıksan şu dünyamı yerle bir etsen,yinede en güzel cennete değişmem seni!

:k: :k: :k:
...:::zBeRiMsİn=ciciKIS:::...
Ara
€BeRimSin
Biliyormusun sevgilim seni hep sevdim sevecegim yildizsiz gecelerde yildizim, melegim günle yüzümü yikadigim su gibi berrak cana hayat veren damarlarimda kan sevdama sevda umutlarima yarinsin askim sevdigim canim .....
ciciKIS
filephpid137267000576d1sc4.gif
Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun;sonsuza giden bütün yollara ismini yazdım...Hangi yoldan geçersen geç seni çok sevdiğimi okuyacaksın...!!!
Ara
€BeRimSin
Senden kilometrelerce uzakta seni ararken Bir tek sensizlik kalbimi yakıyor Özlemini bir yük kamyonu gibi taşırken Gözlerimden yaşlar süzülür aşkım Bu şehrin ıslak sokaklarında Sensizliğe isyan eder Seni ararım aşkım Yanında olsan duysam sesini Senin bir hece ismini Ayaz gecelerde güneş batınca Gece karanlığında ararım İsmin dudaklarımda silinmez hece Ayrı gecen günlere ağlıyorum aşkım Bu şiirle sana olan aşkımı anlattım Beklide seni istemeden
Üzdüm ağlattım. Ben mutluluğu seninle yaşadım SENİNLE AŞKIM SENİ SEVİYORUM
€BeRimSin
Aşkım, canımın içi, manolyam, seven yanım Yüzünün bir bakışı sevda çiçeğim Yıllarım, günlerim, zarafetim, meleğim Gözlerinin kubbesinde can bulduğum Sevgilim, cennetim…

Denizinde dalgası kabaran içim Irmakta can, bulutta yağan yüreğim Toprağım, yeşilim, portakal çiçeğim Sevdamın ömrü, doğuşumun sebebi Dileğim,bebeğim…

€zBeRimSin&ciciKIS
ciciKIS
......:::::::BEBEGiMSiN KIYAMAM
HASRETiMSiN KOPAMAM
iCiMDEKi ASKIMSIN
BEN SENSiZ YASAYAMAM::::::......

Ara
cadım_
aşk aşk aşk kokuyoo masallah
Ara
€BeRimSin
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: