:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen YüreÄžimsin YüreÄžimse Sen (H&P)
€BeRimSin
Her yanın bir güzellik, Endam'ını sevdiğim. Gökte yıldızlar kadar Çare'sisin derdimin. Bahar sensin,aşk sensin,Ebediyen seninim. Sen hep çiçeklerle gel Tek sahibisin kalbimin sevinç sende gizlidir, Tebessüm adresindir. Sen hayat hikayemsin Yüreğimsin sen benim.
Sen varolan gerçeksin, Ben sen isem,sen bensin Benim için elzemsin, Bunu bil sen sevdiğim.

Yüreğimde bir köşe değilsin Yüreğim sende bir köşe
Sen bende yüreğimsin....

Canım meleğim Yüreğimsin Sen benim..:k:
€zBeRimSin&ciciKIS
ciciKIS
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her yanın bir güzellik, Endam'ını sevdiğim. Gökte yıldızlar kadar Çare'sisin derdimin. Bahar sensin,aşk sensin,Ebediyen seninim. Sen hep çiçeklerle gel Tek sahibisin kalbimin sevinç sende gizlidir, Tebessüm adresindir. Sen hayat hikayemsin Yüreğimsin sen benim.
Sen varolan gerçeksin, Ben sen isem,sen bensin Benim için elzemsin, Bunu bil sen sevdiğim.

Yüreğimde bir köşe değilsin Yüreğim sende bir köşe
Sen bende yüreğimsin....

Canım meleğim Yüreğimsin Sen benim..:k:
€zBeRimSin&ciciKIS
zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin
meleğim...(hsn=pln)
Ara
€BeRimSin
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin
meleğim...(hsn=pln)[/align]

Sen kalbimde ilk çiçeğimsin Sen en kötü günlerimde meleğimsin Sevgi dünyama doğuşuyla aydınlatan
Güneşim ve son aşkım

Sen yüreğim sen kan yüreğim Can yüreğimsin...

Seni Çok Seviyorum herşeyim :k: :k: :k: :k: :k:
cadım_
cok guzel yaa ssaolun
Ara
ciciKIS
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen kalbimde ilk çiçeğimsin Sen en kötü günlerimde meleğimsin Sevgi dünyama doğuşuyla aydınlatan
Güneşim ve son aşkım

Sen yüreğim sen kan yüreğim Can yüreğimsin...

Seni Çok Seviyorum herşeyim :k: :k: :k: :k: :k:
bende bitanemm canparçam...
Ara
pusat41
Mutluluklar
Ara
ciciKIS
saolasin Canim Benim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:18 AM