:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabir...(SesLi)
ÐŽeşaren
Hz. Peygamber (s.a.v)’in Gülümsemesi
Bir gün Resulullah (s.a.v) gülümseyerek göğe bakıyordu, bir adam Hazretin gülmesinin sebebini sorunca Resulullah (s.a.v) şöyle buyurdular: “Evet göğe bakıyordum, iki melek, kendi yerinde ibadetle meşgul olan mümin bir kulun gece gündüz yaptığı ibadetlerinin mükafatını yazmaları için yeryüzüne indiler, fakat onu, hasta olduğundan dolayı ibadetgahında bulamayınca göğe çıkıp Hak Teala’ya şöyle arz ettiler: “Ey Rabbimiz! Biz o mümin kulun ibadetini yazmak için her zamanki gibi onun ibadetgahına gittik, fakat onu orada bulamadık, hasta yatağına düşmüştü.”
Allah-u Teala, o meleklerin cevabında şöyle buyurdu: “O mümin kul, hasta yatağında olduğu sürece, her gün ibadetgahında olduğu zaman ona yazdığınız her günün sevabı miktarınca ona sevap yazın. Hasta yatağında olduğu müddetçe onun hayır amellerinin mükafatı bana aittir; onun mükafatını ben vereceğim.”

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ara
ZeNiTH
Bu Konudaki Duyarlılığın İçin Tebrik Ederim Emeğine Sağlık Çok Güzel.... Smile
ÐŽeşaren
sagoLasin arkadasim, asLinda sesLi bi Ilahi koymustum ama maLesef Linki tikLayarak dinLemeniz gerekLiydi. O yüzden doLayi degistirdim konuyu=)
Ara
ÐŽeşaren
ArkadasLar basLik yanLis oLmus...Kusuruma bakmayin
Ara
ZeNiTH
Ben Dinledim Zaten Değiştirmeden Önce SmileTeşekkür
ÐŽeşaren
bak buna sevindim...umarim begenmisindir
Ara
ZeNiTH
Önceden de Dinlemiştim Hatırlamam İyi Oldu SürekliDinlerim Ztn Smile İçim Boşalıyo Sanki İlahi Dinlerken Allah c.c İste Herseyin Mükemmelini Yaratmıs Herseyi Biseye denklertirmis Yüce Mevla..

Tşkler
ÐŽeşaren
eyvaLLah.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onlıne Kabir Ziyareti Firari Fırtına 20 1,462 10-03-2007, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:10 PM