:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özür Dilerim Seni Sevdiğim İçin
pusat41
Sen varya sen sevmesini bilmeyen aşkı hic degmeyen birisin aynı zamanda zır delinin birisin

Adını kalbime aşkla yazmıstım güzel bir hayali gercek sanmıştım senin sevginede nasıl kanmıstım SENİ SEVDİGİM İCİN ÖZÜR DİLERİM

Aşkından karsılık beklemek sucmuş şu fefasız dünyada neler yokmus senin beni sevmeye niyetin yokmus SENİ SEVDİGİM İCİN ÖZÜR DİLERİM

İntikam intikamım cok acıdır yapmayan yalancıdır söle bu kacıncıdır senin bana yaptıgın

Herşeyin bir sırası var sıra bana gelecek unutma sunu zalim son gülen iyi gülecek

Yaptıgın yanına kalmayacak bir kıyamet kopacak kulagını ac iyi dinle zalim seninle hesabım var intikamım alınacak

Sen her zil caldıgında omudur diye kapıya actınmı mı her telefon caldıgında omudur diye telefonu kaldırdınmı sen sokamızdan gecerken hic gözlerinde beni aradın mı

Bunları sen yasamadın sen bilemessin bunları ben yasadım ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim KİTAPSIZ

Senin sevgin hic yasamadan bittimi senin güllerin hic koklanmadan koparıldımı senin aciz bedenin hic bu dünyada yandımı

Bunları sen yasamadın sen bilemessin bunları ben yasadım ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim KİTAPSIZ

Sen hic ardı ardına sigara yaktın mı sen hic sabaha kadar agladın mı sen hic severken aldatıldın mı

Sen her gördügünü bana benzettin mi sen bana degil bir başkasına seni seviyorum dedin mi sen diyemessin be gülüm sen diyemessin 022.gif

Sen hic dogduguna pişman oldun mu sen icki degil sevgi sarhoşu oldun mu sen hic bir kula kul oldun mu

Sen meyhaneleri kendine ev yaptın mı sen ALLAH var bir başkasına taptın mı sen icipte bir sokak köşelerinde yattın mı

Sen hic insanlıgını bir insana sattın mı sen hic kendini bilerek ateşe attın mı sen yıllarca bir sevgi ugruna yıpratıldın mı

Sen hic felegin agır sillesiyle karsılastınmı senin gözyasların yagmur olup sele karıstımı senin zavallı gönlün ve taş kalbin acı cekmeye alıştın mı

Sen hic cıkılmaz kuyuya atıldın mı sen hic cıkmaz ve karanlık odada yanlız kaldın mı sen hic bitmeyen sevgi ile yandın mı

Senin umutların ve hayallerin başlamadan bittimi sen unutmak icin dogdugun ve yasadıgın yerden gittin mi

Sen hic duvarlara seni seviyorum diye yazdın mı sen hic kendine söz verdin mi bu sevda bitmeyecek diye sen hic ALLAH ına dualar ettin mi sevdigimi bana kavustur diye

Sen hic isyan ettinmi ALLAHA neden yarattın neden yasatmıyorsun diye sen hic azraile meydan okudun mu benim canımı alamassın diye sen hic kaderine küstün mü ben kaybettim diye

Ara
ciciKIS
Sen hic duvarlara seni seviyorum diye yazdın mı sen hic kendine söz verdin mi bu sevda bitmeyecek diye sen hic ALLAH ına dualar ettin mi sevdigimi bana kavustur diye

Sen hic isyan ettinmi ALLAHA neden yarattın neden yasatmıyorsun diye sen hic azraile meydan okudun mu benim canımı alamassın diye sen hic kaderine küstün mü ben kaybettim diye

kardeşim muhteşemsin saol canım benim...
yüreğine sağlık...
Ara
esrarkeş
Reis Iyileş Yoksa Kotu Olacak Bakkkkkk
Ara
pusat41
Tesekkur Edrim Arkadaslar Iyileştim Lan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 663 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 410 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 375 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 282 04-14-2022, Saat: 05:29 PM
  Seni Seviyorum ezoo20 18 1,052 04-14-2022, Saat: 01:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:24 PM