:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DokunmA BanA ..!!
ZeNiTH
frogbysubotaj1xk1mn5.jpg

Sen varken bir düğüm olurdu
Zaman akmadan dururdu; hatırlasana
Hani aşk seni yormuştu
Yolun sonuna koymuştu ...

Bitmeyen ızdıraplar içeresindeydim. Sen varken herşey farklıydı. Öyle güzel, öyle saf, öyle temiz... Sen varken sözcükler dilime yapışır, ayakkabılarımın bağı düğüm olurdu. Sen onu açmak için uğraş verirdin delicesine..

Yokluğunla herşey yok oldu. 'Aşk' bilinmeyen bir sözcük oldu...
Nasıl da severdim seni..Nasıl da özlerdim; hatırlasana!!

Şimdi eskiye döner mi
Dönse de buna değer mi; cevaplasana ?!

Şimdi herşey eskisi gibi olsa..derim hep. Ama eskiye dönsek, bilirim, birşeyler hep eksik kalır. Yanlış sözcükler sarfederiz. Yanlış zamanlar.. Bu zamanlarda yanlış aşklar...

Ellerin yüreğime değerdi oysaki sımsıcak.. Nasıl da bebek gibi gülümserdin.. Severdim o dokunuşlarını.. Özlem kokan sımsıcak yüreğini.. Severdim seninle ağlamayı.. Bana bebek gibi bakmanı.. Şimdi ise devir değişti. Herşey farklılaştı. Sevdiğim dokunuşlar yerini hüzüne bıraktı.. [i][b]Dokunma Bana!!

Dönsek maziye.. Eski anıları tekrarlasak.. Birşeyler gelişirmi?! Bunu hissedebilirmisin ki; cevaplasana!! [/b][/i]

italkedwithfairiesbysanct0.jpg

İnsan aynen durur mu
Ayrılık kolay oyun mu
Dokunma bana!

Aynen eskisi gibi olabilirmi insan?! Eskisi gibi yüreği sıcak olurmu?! Eskisi gibi ağlayabilirmi?! İnsan aynen yaşayabilirmi?!...

Hayat delicesine bir oyun değilmi?! Bazen kolay, bazen zor...Çok zor... AYrılık bunlardan birimi?!.. Hatırla sevgili..Nede güzel dolaşırdık sahillerde..Nede güzel gülümserdin bebek yüzünle.. Şimdi ise, dokunma bana!!

Sus....Anlasana, yoksun artık ben'de..

Bitti herşey artık.. Sen yaşıyorsun, ben yaşayan ölü! Ama unuturum seni. Kolaydır vazgeçmek; anlasana!!

Artık ben vazgeçtim
Yalnızlığı seçtim
Her şey bitti anlasana
Dokunma bana dokunma bana...

Vazgeçtim yüreğinden..Sen'den, herşey'den.. Ben ben olalı yaşamadı öyle bir saflık.. Yaşamadı böyle bir hüzün.. Yalnızlık yanı başımda.. Ben nereyeee, o da oraya. Ben seslensem uzaklara 'sen' diye, yalnızlık gelir 'sen' yerine...
Bilirim seni..İstemez bu yüreği..

Kötü bir oyun oynuyoruz... Sen kazandın, bense kaybettim! Şİmdi ise zevkine oynama vakti. [i][b]Dokunma Bana...
[/b][/i]
ÇiLeK
Eline Ve Emegine Saglik Emrehan..
Ara
>As!_M€L€q<
tşklerrr.....harikaydi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  {Gel BaNa..} ROSE 13 770 04-14-2022, Saat: 08:14 AM
Son Yorum: wildfang
  ALışma,Dokunma,Sevme,Çözmeye Çalışma €BeRimSin 3 640 04-13-2022, Saat: 08:20 AM
  Sensizliğin Ölüm Olmasın Bana...... *TATLI BELA* 5 663 04-12-2022, Saat: 04:45 PM
  Dokunma bana dokunma...!-Gönül hancım..-unuttum-ben günah işleemdim sadece S.sevdim.. PaPaTYa_PReNSeS 9 681 04-12-2022, Saat: 04:15 AM
  bana kalbimi geri verme ÇiLeK 9 420 04-11-2022, Saat: 11:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:51 AM