:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...kiyamadim...
tatlı_cadı
?ld?recektim seni bende ;kendimde o g?c? bulabilseydim e?er...
Sindiremeyecektim senden kalanlar? benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dola??p yine i?ime g?mecektim seni en sonunda...
”Ben demi?tim” diyenlere, ?z?nt?m? belli etmemek i?in ku?and???m, mekanik tebess?mlerimin ard?ndaki ya?larla sulayacakt?m taze mezar topra??na ekti?im ?i?ekleri...
Ama ben seni i?imde ?ld?rmeye k?yamad?m....

Ba?arabilseydim incitecektim seni,incinmi?li?imin verdi?i cahil cesaretle..
Ne var ne yok say?p d?kecektim kar??na ge?ip..
Kendimi hayrete d???r?rcesine birer tokat gibi vuracakt?m hi? kullanmad???m o a??r laflar?..
K?racakt?m seni bin bir par?aya ay?rana kadar..
Duvardan duvara f?rlatacakt?m sevgi diye ?n?me sundu?un hastal?kl? duygular?n?.....
Ama ben seni incitmeye de k?yamad?m....

Elimden gelseydi unutacakt?m seni..
G?zlerimden silecektim hayalini ve dilimden ad?n?.
Duman duman atacakt?m seni bu ?ehirdeki t?m bacalardan;ama soludu?um havaya kar???p yine dolacakt?n ci?erlerime.
Onlarca damla d?k?p g?z p?narlar?mdan ak?tacakt?m seni sevgimin at??? diye;ama ?slakl???n kalacakt? elmac?k kemiklerimde..
Bu kez de tenimin tuzuna kar??acakt?n..“S?z?m? tutaca??m ,ad?n? anmayaca??m”na?melerini dinleyip neyi unutaca??m? unutacakt?m seni unutay?m derken..
Zaten ben seni unutmaya da k?yamad?m......

Ne kadar ?abuk geldi ayr?l?k...Oysa daha yeni ba?lam??t?k birbirimize ayak uydurmaya,daha do?rusu ayak uyduramamaya..Nedensizliklerin i? ?eki?lerini dinlerken vedalar bozdu suskunlu?umuzu..Bana m?yd? k?zg?nl???n yoksa kendine mi anlamad?m...Ka?ar gibi veda ettin...
Oysa ben seni sevmelere doyamad?m!!!

?LD?RECEKT?M SEN?..
?NC?TECEKT?M SEN?..
UNUTACAKTIM SEN?... ama LANET OLSUN!!! k?-ya-ma-d?m.

OYSA BEN SEN? SEVMELERE DOYAMADIM!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni İçimde Öldürmeye Kıyamadım... Rüya Güzeli 7 672 09-15-2007, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  Ben Seni İçimde Öldürmeye Kıyamadım :(ღ♥ღ Melek06 5 385 07-02-2007, Saat: 12:47 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:42 PM