:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi' h?srans?n hayat?mda...
tatlı_cadı
''Merhaba...memnun oldum''
Buydu hayat?m?n en g?zel,en mutlu ve sonra,en ac? bir y?l?n? ba?latan c?mle...
Ve g?zler bulu?tu aniden.Plans?z,hesaps?z...?ekemedim ?nce,alamad?m g?zlerimi g?zlerinden,derinli?inden.Nerden bilebilirdim birg?n o derinlikte bo?ulaca??m?...

''Her a?k bitermi?,bi'g?n bildim
Her a?k bitermi?,??retildim...'' diye ?ark?lar dilimde,avare gezdim sokaklarda gecelerce.G?zya?lar?m? almad? kald?r?m ta?lar?.Ve ?yle ?ok akt?lar ki,h?zn?mden ta?t? sokaklar...

Sonra sensizlik bast? d?rt yan?m?...Etraf?ma bak?yorum,yoksun,telefonun ucunda,bu ?ehrin sokaklar?nda,r?yalar?mda...koca bir sensizlik hakim

Oysa ben ?yle ?oktum ki sana kar??,bir g?l???n yeterdi yok etmeye kadere isyan?m?...

Ve ben bu ac?y? kocaman bir y?rekle,hislerimin b?y?kl???nden gelen g??le kald?rd?m tozlu raflar?n aras?na,bir daha ??karmamacas?na,i?imi kanatmamacas?na...

Sana gelince;
Kocaman s?sl? bir paketin bo? ??kmas? gibi,umutlar?m?n heba olmas? gibi,giderek unutulan,hatr?ma d??meye hakk? olmayan,g?zelim d??lerimin katili...
Bir h?srans?n hayat?mda...!

Sorgular?n h?l? bitmedi mi?
Anla art?k,sana dairli?im t?kendi...
al?nt?..
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
in_love_girl
eline saqLık...
Ara
tatlı_cadı
saqolun arKada$lar..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey Hayat (alintidir) pusat41 5 597 04-14-2022, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: wildfang
  ...Hayat Yine Bana Yalan Söyledi... *yaKaMoZ* 8 782 04-13-2022, Saat: 12:23 PM
  Hayat bize mutlu olma şansı vermedi!!.. d€n!z kısı 5 589 04-11-2022, Saat: 11:39 PM
  Acı Bir Hayat shaq 2 345 04-11-2022, Saat: 01:03 PM
  ÖLüm, İnsan, Sevgi, Hayat, Zaman, ŞiiR, YaLnızLık, Gece, Güzel, Sigara.... €BeRimSin 7 646 04-11-2022, Saat: 08:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:08 PM