:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoş Seldin Son Sevdam..(h...p)
ciciKIS
miscellaneous2508qzwx51ny2.gif

Senden önce griydi her şey, İstanbul siyah beyaz. Hayat anlamsız ve bomboş. Sabah uyanmayı istemeyen bir ben vardı ve gece yatağıma yatarken sonsuz bir uykuya dalmak için dua ederdim. Gözyaşlarım kuruyalı çok olmuştu. Gözlerimden kan damlardı yaş yerine...

Uzun zamandır acılarla örülmüş bu yüreğe sen bir tek sen ilaç olabildin. Neymiş sevda derken ve dalga geçerken aşkla sen bütün kurallarımı alt üst eden, sen bütün sınırlarımı aşıp bana ulaşan değil misin? Yüreğimin sevdaya açılan bütün kapılarını kilitlenmişti senden önce, anahtarını da bi yere saklamıştım işte. Ben bile unutmuştum nerede olduğunu. Senin elindeymiş yüreğimin anahtarı. Kimseye söylemeden girdin işte içeri. Hoşgeldin...

O anlamsız hayatıma birden ışık olan sensin. Sensin tam düşerken yakaladığım tek dalım. Sensin artık benim dünüm, bugünüm, yarınım.

Hoş geldin alınyazım.

Sevdanın ne demek olduğunu bana öğretensin sen. Seni seviyorum kelimesinin benim lügatimde yanlış bildiğim anlamını düzeltensin sen. Gerçek sevdanın acı çekmek değil, beraberce acıların üstesinden gelmek olduğunu, hayatın dikenli, taşlı, zorlu yollarında el ele yürümek gerektiğini ve insanların mutluluktan ağlayabileceğini öğretensin sen...

Senin benim için ne ifade ettiğini anlatmaya hiçbir kelime yetmeyecek biliyorum ve biliyorum ki sana sevdamı anlatmaya kalksam yeni bir dil bulmam gerekecek kelimelerimin bittiği yerde başlayansın çünkü sen.

Hoş geldin son sevdam.

Senden gelecekse ölümün başımın üstünde yeri var.

SENİ SEVİYORUM
Ara
MorciveT
Sağol kıs, güzelmiş...

Hasana ozel msjla linki yolla bence Wink
Ara
ciciKIS
tşkkrler bebishim zaten görür hehe saolasın...Smile
Ara
€BeRimSin
Adına şiirler yazdığım sevdam Geldin işte gönül sarayıma Bir güvercin edasıyla geldin Ya da bir kral Gönlümün kralı sevda bakışlım Hoş geldin…
Her şey seninle güzel Meleğim Seni Çok SeviYorum....

Sevda bahçemin çiçekleri nasıl da açtılar bak Sen ben aşkımız.. Dillere destan aşkımız Sesin kokun bakışın beni öldüren birer kurşun... Öldü sandığım benliğim Kuşlar gibi şakıyor artık... Çiçekler açmış bak,ziyadesiyle zambaklar.. Bahar geldi dostlar açın perdelerinizi Sevda kokusunu çekin ta derinlere..

Firari Fırtına
Vayy beee aşka bak aşka ...

Yavv bizide efkarlandırmayın haa , aşk bumu ki , evet evet aşk bu SmileSmileSmileSmile

MUTLULUKLAR ....

Sevg ...
ciciKIS
teşekkür ederiz
hakkatende aşk bu abicim

€zBeRiMsİn & ciciKIS
Ara
ciciKIS
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adına şiirler yazdığım sevdam Geldin işte gönül sarayıma Bir güvercin edasıyla geldin Ya da bir kral Gönlümün kralı sevda bakışlım Hoş geldin…
Her şey seninle güzel Meleğim Seni Çok SeviYorum....

Sevda bahçemin çiçekleri nasıl da açtılar bak Sen ben aşkımız.. Dillere destan aşkımız Sesin kokun bakışın beni öldüren birer kurşun... Öldü sandığım benliğim Kuşlar gibi şakıyor artık... Çiçekler açmış bak,ziyadesiyle zambaklar.. Bahar geldi dostlar açın perdelerinizi Sevda kokusunu çekin ta derinlere..

Sevmiyorum şu saatin sesini,
Akmasın dursun zaman.
Serşeyin bir öncesi ve bir sonrası var derlerya;
YALAN...
Senden önce vardım belki ama aşkım...
Senden sonra olmayacağım inan....
Ara
Firari Fırtına
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederiz
hakkatende aşk bu abicim

€zBeRiMsİn & ciciKIS

Buna sevindim .....Smile
ciciKIS
Hasretin yüregimi yakar gülüsün bir ömre bedel cehendemden beter sensizlik izdirabin dinmiyor sevgilim seniz olmak beni şu gurbet elde kahrediyor bekle dönecegim yakisiklim…
Geliorum aşkımJ
Ara
€BeRimSin
Aşkınla yanıp kül oldum, Bir küçük rüzgarda bile..
Savrulur yanına gelirim, Kalbin benimdir, bende senin.

Seni çok seviyorum Bitanem..:k:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:03 PM