:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Adım Gri..
PunisheR
Bazen Siyah'ım,bazen beyaz.Ama sanırım,ikisinden de var bende biraz..

An gelir gözlerimden okursunuz içimi.Hani beyaz bir kağıdı ışığa tuttuğunuzda arkasını görürsünüz ya kağıdın,işte öyle..Gözlerimin ışıltısında kalbim görünür kimi zaman.Sevincim,coşkum çocuklaştırır yüreğimi,dudaklarım genişler,koca bir tebessüm yaratır.O tebessüm büyüdükçe büyür gönlümde.Kabıma sığamam.Bazen çılgınca hareketler yaptırır bana,bazense küçücük,masum bir öpücük olur sevdiklerimden birinin yanağına.Beni ve etrafımdakileri ısıtan bir güneş doğmaktadır içimde.Mutluyumdur..

Kimi zaman ise karanlığa bürürüm hayatımı.Çünkü gecenin rengidir siyah ve gecede saklanır herşey en iyi şekilde.Yatağıma uzandığımda umudumu sararım geceye,ya da umutsuzluğumu..Belki hayallerimi,belki de hayal kırıklıklarımı..Ama çoğu zaman da yalnızlığımı..

Hayatında biri olsa da,olmasa da kafanı o yastığa koyduğunda yalnızsındır.Yalnız olmayı sen değil,yalnız olmanı gece istemiştir.Gecenin kollarında bulursun kendini,sımsıkı sarmıştır bedenini ve ruhunu da sıkmaktadır artık.Kurtulamazsın.Çünkü gece,her ne kadar özleneni getirse de aklına,yine de paylaşamaz seni onunla.

Zaman geçsin istersin,güneş doğsun.Gözünü kaparsın uyumak için,uyuyamazsın.Çünkü karanlık devam eder gözlerinin içinde de,ve devam etmektedir gözünü kapadığında da karanlığı delip geçen,gölge rengindeki hatıralar,hayaller.Gözlerin seçemez karanlığın içinde.Ama aklın,aklın kapattığın gözlerine inat,gecenin karanlığına inat,getirir ve tam önüne koyar artık görmek istemediğin,hissetmekten nefret ettiğin şeyi.

Yüreğin basar çığlığı,aklın baş kaldırır geceye ama yine de duyulmaz isyanının sesi.

İşte bu yüzden griyim ben..

Duman kaplamıştır ortalığı.Bazı noktaları görürsün,bazı noktalara ise kör bakarsın.Çünkü parça parçadır anlam verebildiğin görüntüler.İstesen de birleştiremezsin onları.

Bazen bırakırım kendimi,bana bakan gözlere.Hissetmeye çalışırlar içimdekileri.Önce aklımı okumaya niyetlenirler,sonra kalbimdekileri görmeye.Yok denecek kadar azdır bunu başaran insanlar.

Bazen birden çekilir sis bulutları önünüze.Sisin arkadasından,içimdekilere dair bir şeyler görürsün.Görürsün ama anlamazsın ne olduğunu.Anlam veremezsin gördüklerine.Kendince tahminler yürütmeye çalışırsın,boş bir şekilde.O tahminlere göre hareket edersin ama yanılırsın.

Çünkü,sadece benim size,beni tanıma fırsatı verdiğim kadarıyla tanırsın beni.

Çünkü griyim ben,

Tıpkı SiS gibi ! ! !

İmza : PunisheR (Özcan Genç)

Tarih: 1 Şubat 2007 Perşembe

Saat : 02:29
Ara
Firari Fırtına
Yüreğine sağlık dost ... Gerçekden güzel bir yazı ...

Teşekkürler ...

Sevg ...
PunisheR
eyw fırtına saolasın..

okuyan gözlerine sağlık Wink

sayg..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım
Güzel demek isterdim ama güzelden de güzel bir makale
Yüreğin gri renkte kalmaması dileğimle...
........................................

Çünkü,sadece benim size,beni tanıma fırsatı verdiğim kadarıyla tanırsın beni.
Ara
PunisheR
yorum için tşkler Wink
Ara
..TuuCe..
waay özcaann güselmişş Big Grin
yüreğine sağlık arkadasım Wink
Ara
Firari Fırtına
Özcan hep burda olsana güzel kardeşim , seni pek aktif göremiyorum ..

Üzme sevenlerini ...

Sevg ...
PunisheR
saol tuucecim göslerine sağlık..

efet fırtına haklısın çok boşladım ama sadece duygusuzu diil..tatsızlıklar yaşansa da önem verdiğim insanlar var burada..

bazı sorunlar ve okul gibi sorumluluklardan dolayı forumla ilgilenemedim..

ama bundan sonra çok sık olmasa da en azından öncekinden daha sık burada olmaya çalışacam Smile

hepinize keyifli paylaşımlar Wink
Ara
Firari Fırtına
İnşallah ... Bende takipde olacağım SmileSmile

Sevg ...
PunisheR
ok anlaştık Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şah da Benim Piyon da ... Firari Fırtına 23 1,882 04-11-2022, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: wildfang
  evet o benim i?te :) bilgeis 2 507 04-07-2022, Saat: 06:33 PM
  benim hala umudum var bilgeis 2 362 04-07-2022, Saat: 04:43 PM
  ::sen benim hi?bir ?eyimsin:: bilgeis 6 559 04-07-2022, Saat: 06:35 AM
  sen bilemezsin benim seni nas?l sevdi?imi bilgeis 18 1,357 04-06-2022, Saat: 09:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:27 AM