:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgeis - En Yürekli Dost a --
Firari Fırtına
Bu aralar pek göremiyorum kendisini ,

Yinede dost u öğrenmek istiyorsanız onu bulun ve ona sorun dostluğu . O size dostluğun tükenmeyen tafini yapacakdır .....

İyiki varsın bilgeis ..... Bize dost olmanın kolay olmayacağını gösterdiniz . İyi bir örneksiniz ....

Teşekkürler ....

Sevg ...
Firari Fırtına
jhhhj8rj.jpg
Firari Fırtına
Her zaman sırtınızdan vurulma riskine rağmen, karşınızdaki insandan hiçbir beklentiniz olmadan ona sonuna kadar güvenmektir dostluk..
bilgeis
yalan duygular bana göre değil !!!!!!!!!
ÐŽeşaren
Allah inşallah bizlere, bizi sırtımızdan vurmayacak, hep kucaklayacak dostlar nasip etsin.....

Her zaman sırtınızdan vurulma riskine rağmen, karşınızdaki insandan hiçbir beklentiniz olmadan ona sonuna kadar güvenmektir dostluk............

amin insaLLah
Ara
Firari Fırtına
Yürekler ,

Cesur değerlere açık olduğu müddetce , hiç bir vefasız hançer saplayamaz gönlüme ....

Sevg ...
bilgeis
korkak insanlar saklanır yalan duygular arkasına dedi biri bana...evet dedim çok doğru..yalan duygularla hiç işim olmaz....ne dedim yalakalık yaparım menfaat için,ne de olduğumdan başka görünürüm.....o da bana hak verdi....haklıydım evet..çünkü içim de birdi dışım da.....asla olduğumdan farklı görünmedim ben....görünenlere inat, hep ben bendim...hayat !!!! sen öyle bir hayatsın ki neleri neleri çıkarıyorsun karşıma.....ama boş.....uğraşan nafile uğraşır....yalan duygularla işim olmaz benim, adam....olmadı hiç...ve olmayacak...bana hak veren adam......hak verme be! dedim.... hak verme...kim kime hak verdiyse gördüğüm,hep menfaat oldu yolun sonunda...haka ihtiyacım yok dedim,kimse vermesin......hak dediğin bulur yolu gelir be adam!!!!

dedim ya sözün başında...yalan duygularla işim olmaz.....dost dediğin insanı sırtından vurmaz !!!!
Firari Fırtına
Bir zamanlar dost gibiymişsiniz , yanılmışım .... Bunada şükür , gerçek olan yüzler görüldü ya !!!

Sevg ...
bilgeis
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir zamanlar dost gibiymişsiniz , yanılmışım .... Bunada şükür , gerçek olan yüzler görüldü ya !!!

Sevg ...

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Firari Fırtına
............................ buda sizin için bilgeis , nasıl noktalar güzel ama dimi ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acele dost aranıyo romantiq_exelance 4 669 04-13-2022, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: wildfang
  dost bulmak melik 8 1,035 04-13-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben Böyle Dost İstiyorum Firari Fırtına 12 1,041 04-11-2022, Saat: 08:10 AM
  Dost Olmak Varya.. ÇiLeK 7 1,112 04-08-2022, Saat: 02:34 AM
  Dost Ded???n NuRii 5 740 04-05-2022, Saat: 08:09 PM