:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzak
isyanbitmez
......................
isyanbitmez
Bana Aİt Olan BÜtÜn Her Şeyİ SİldİĞİnİn Farkinda DeĞİldİm Admİn Efendİ. O YÜzden Bunu YazmiŞ Bulundum.artik Bunu Da Sİlİver,bİ De Üyelİk İptalİ İÇİn Nereye BaŞvuruyoz Onu SÖyleyİver.
Leader
Sana ait mesajları silmemin sebebini senin daha iyi bilmen gerek. Bütün mesajlarını editleyip "............." hailinde sen zaten kendin silmişsin. Bende bunları silmedim. Sadece forumda gereksiz içeriğe yer vermemek adına temizledim... Senin bu tutumun yüzünden üyelerdeki " Kendi Mesajlarını Editleme ve Silme" yetkisini de kaldırdım...
isyanbitmez
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana ait mesajlar? silmemin sebebini senin daha iyi bilmen gerek. B?t?n mesajlar?n? editleyip "............." hailinde sen zaten kendin silmi?sin. Bende bunlar? silmedim. Sadece forumda gereksiz i?eri?e yer vermemek ad?na temizledim... Senin bu tutumun y?z?nden ?yelerdeki " Kendi Mesajlar?n? Editleme ve Silme" yetkisini de kald?rd?m...
Bu senin tarafgir tutumun y?z?nden meydana gelmi? bir durumdur.(tek sebep de?ildir)Bu y?zden ?yelerdeki editleme ve silme yetkisini kald?rmanda da beni su?laman ve hedef g?stermen ise yanl???na daha b?y?k bir yanl?? eklemi?tir.Daha adaletli davranmal?s?n Admin efendi.
tuti
Eyvallah kardeşim...
Eline,emeğine,yüreğine sağlık...
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eyvallah karde?im...
Eline,eme?ine,y?re?ine sa?l?k...
EYVALLAH bizden senin de.........
YARGIÇ
Elİne SaĞlik KardeŞİm
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:El?ne Sa?lik Karde??m
TE?EKK?RLER BE?ENMENE SEV?ND?M......
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TE?EKK?RLER BE?ENMENE SEV?ND?M......

sen yazda be?enmeyelim olur mu karde?im daha fazla payla??m hadi birazda insanlara yorum ?ans? ver ?airin dedi?i gibi

sa? elinin ustal???n? b?rak
sol elinin acemili?ine ?ans ver
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:40 PM