:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Öyle Çok Seviyorumki..SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BENSADECE SENİ SEVMESİNİ BLRM
PaPaTYa_PReNSeS
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel canım....
tşklr...

Ricaederim canım Wink
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
ªu anda cok uzaktasın, beni düºünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düºündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın....
Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuºamadı...Bugün bir baºka hüzün çöktü yüreğime, ne yapsam ,ne etsem silinip atılamadı.

Seni ºimdiden öyle çok özledim ki...İçim acıyor, sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğime, gitmek bilmiyor...

Seni öyle çok seviyorum ki, istersen sor bugün benimle olan yüreğime akan gözyaºlarıma sor istersen, yüreğime sor, giderken yanına aldığın yüreğime sor, anlatsın seni ne çok sevdiğimi....ne cok özlediğimi...

Seni öyle çok özledim ki, sanki bugün yine buralar benimle ağladı...Gözyaºlarım yağmurunkilere karıºtı....hava kasvetli, ben bir büyük acı.. senden baºka kim bilebilir, çektiğim bu sancıyı?

Yürüdüm yağmur da, ellerim üºüdü yine....

Gözyaºlarım, yağmura karıºtı....Yüreğim ise sıcaktı, Giderken yanında götürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklığındaydı.....

Biliyor musun? ne zaman biri bana canım dese, senin sesleniºin kulaklarımda çınlıyor, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene yüreğin mi acıyor diye düºünüyorum...Ne zaman yalnız birini görsem, senin suliyetin sanıyorum, ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim, yüreğime geldiğin günler de bıraktığın ayak izleri aklıma geliyor, ürperiyorum.....

Yokluğunda neleri yitirdim... sen yoksan, gül güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneº içimi ısıtıyor, ne de yağmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buram...
Yokluğunda neleri yitirdim, sen yoksan artık gülüºüm bile içten değil, ºen kahkahalar atanlara imreniyorum hanidir...sen yoksan, ipekler bile dağlıyor bedenimi, sakın yanlıº anlama.. sitemin sana değil bebeğim, sitemim aºka...

Sana aºık olmasam, sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım, sen, sen diye yakarıp, sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neleri yitirdim..ama sitemim sana degil...sitemim AªKA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM....

bi'daha....yeniden....son olsun lütfen...! Sad:
Ara
ZeNiTH
Yüreğin Dert Görmesin Çekmesin Üzülmesin..
Tesekkürler..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,046 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 514 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,183 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 547 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Başka Bi Şey Bulamadım :( (Sana) blue_belial 32 2,365 04-14-2022, Saat: 08:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:31 PM