:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayatimizda Farkli Dinler Ne Kadar önemli...
senem albayrak
:x :x Gerçekten bunu çok merak ediyorum neden illaki çevremizde hayatımızı paylaştığımız insanlar yani arkadaşımız,eşimiz, dostlarımız benim le aynı dinde mi olmak zorunda farklı bir mezhepten olduğu zaman neden sorun oluyo..mesela sevdiğimiz aşık olduğumuz insan başka mezhepten olduğunda o aradaki sorun ne
özellikle ebevynler neden bu kadar sabit fikirli çok zıt düşüncede ve kırıcılar ..Neden acaba farklı olan ne....Yada kimine ..
Ara
PrinceSs
farklı dinler hayatı birleştirir ama aynı topraklar aynı vatanlar üzerine geldiğnde örneğinBig Grinink ERMEni ölüü üzerine gelen sonuçları grdük
senem albayrak
Elbetteki orası doğru bu vatan da yaşayıp din ve ırk sorunu yaparsan sonuç şaşırtıcı değildir ama bunu yapmak için de dinin farklı olması gerekmez ki sonuçta aynı topraklar da aynı soy sopa ve dine sahip nice vatan hayinleri var...Gerçi benim anlatmak istediğim konu bu değil di ama bunuda belirtmek veya tartışmak ta gerekli olabilir..
Ara
blue
WALLA SORUNA WERİLEBİLECEK EN GÜSEL CEWAP SABİT FİKİRLİLİK WE GERİ KAFALILIKTIRR.KUSURA BAKMAYINN AMACIM KİMSEYİİ KIRMAK YADA KİMSENİN ANNE BABASINA GERİ KAFALI DEMEK DEİL..SADECE BU BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMM..BEN IRK AYRIMI YABMAM.YETERKİ TEMİZ Bİ KALP TASISIN HAİNLK DÜŞÜNMESİN FESAT OLUP KISKANC OLMASIN İNSAN..HER KESE KALBMİNDE AKLIMINDA KAPILARI SONUNA KADAR ACIK BENİMM..
Ara
Masal_yuzLu
ben şuan mardindeyim
Mardin öyle bir yerki DİNLER MOZAÄžİ diyebiliriz.
KİLİSENİN O GÖRKEMLİ DUVARLARI bitter bitmez CAMİLERİN ULU MİNARELERİ BAŞLAR...

VE MARDİNİN HERYERİNDE BUNLAR VAR..
NE KADAR GÜZEL BİR DUYGU KİLİSEDEN ÇIKIP CAMİYE GİTMEK..
VE BİR SOKAKTA DURUP SOL KOLUNDA KİLİSE DUVARININ TOZU DİÄžERİNDE CAMİNİN BÜYÜK TAŞLI DUVARI...

CAMİDE GÜZEL DİN KARDEŞLİÄžİ Vaazı veren imam..
Kilisede kardeşliği öğreten papazın Sesleri birbirine karışır sokak ortasında..

BEN BÖYLE BİR YERDEYİM VE ÇOK HUZURLUYUM..

DİNLER VE İNSANLAR... DOÄžRUYU GÖRDÜKTEN SONRA İNSAN HERŞEYE AŞIK OLUR VE SEVER...

mardin ermeni kürt türtk ve daha bir çok ırk ve dine ev sahipliği yapar bu konuda en çok ben anlarım ve anlatırım...

GÜZEL konu tşkler senem

daha çok şey yazmak isterdim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaşadığımız dünya içinde ne kadar özgür ve ne kadar kendimizce yaşadığımızı düşünüyor mehmetkılıc 3 661 04-14-2022, Saat: 10:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Beni ne kadar ?ok seviyorsun? Karatas 1 496 04-13-2022, Saat: 07:19 AM
  bo?anmaya ne kadar yak?ns?n?z? kayıp_gölgeler 2 387 04-02-2022, Saat: 01:07 PM
  Santra?ta ?ah neden o kadar pasifdir ? Firari Fırtına 1 526 04-01-2022, Saat: 11:30 AM
  Pabuç kadar dili var MaSaL 0 387 02-06-2011, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:27 AM