:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...**
ROSE
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dogum günün kutLu oLsun canim benim Nice mutLu yiLLara...InsALLAH
İNŞALLAH CANIM BENİM AMİN ...TEŞEKKÜR EDERİM..
Ara
ROSE
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cake%20copy.jpgDOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..
SEVDİKLERİNLE NİCE YAŞALARA...
HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ROSE.....Smile
TEŞEKKÜR EDERİM HİLAL SAÄžOL CANIM BENİM .BU ARADA PASTA ÇOK GÜZEL GÖZÜKÜO CANIM İSTEDİ YEMİŞ KADAR OLDUM...HERŞEY SENİNDE GÖNLÜNCE OLSUN...
Ara
EYVALLAH
r017gs1.jpg

gelemedik ama unutmadıkda;DOÄžUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...Tüm güzellikler seni bulsun NİCE YILLARA....
Ara
ROSE
teşekkür Ederim Canim Benim Gönüller Bir Olsun..herşey Gönlünce Olsun..hatirlanmak çok Güzel ...SmileSmileSmile
Ara
ROSE
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun
ailen ve sevdiklerinle beraber mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle...
iyiki tanımışım seni...
TEŞEKKÜR EDERİM GÜNGÖR ..DİLEÄžİN İÇİN ÇOK SAÄžOL..AMİN HERKES SEVDİKLERİ İLE BERABER Bİ ÖMÜR GEÇİRSİN ...
Ara
SempatikKız
Dilerim yeni yaaşında mutlulukların en güzelini yaşar,başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler,neşeni hiç yitirmezZsin...Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... doUm günüN Kutlu OLsun [SIZE=5]RosESmile :kucak: :k: [/SIZE]
Ara
ROSE
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dilerim yeni yaaşında mutlulukların en güzelini yaşar,başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler,neşeni hiç yitirmezZsin...Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... doUm günüN Kutlu OLsun [SIZE=5]RosESmile :kucak: :k: [/SIZE]
TEŞEKKÜR EDERİM BU GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ...HERRŞEY GÖNLÜNCE OLSUN..
Ara
verruckt
doğum günün kutlu olsun cnmmmm ...
Ara
ROSE
sağol Teşekkür Ederim Arkadaşim.....
Ara
eRCi
[yt]V9sHEfXIxtI[/yt]

:Smile :Smile Confusedmiley17: Confusedmiley17: :Smile :Smile Confusedmiley17: Confusedmiley17: :Smile :Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 729 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,249 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,628 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 881 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,254 04-09-2022, Saat: 09:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 08:48 AM