:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...**
blue
NİCE MUTLU SAÄžLIKLI HUZUR DOLU YILLARINA OLSUN CNM.HER YENİ YAŞINA BİNBİR GÜSEL UMUT WE BAŞARIYLA İRMEN DİLEÄžİYLE.İYİKİ DOÄžMUSUNSmile
Ara
d€n!z kısı
doğum günün kutlu olsun canım
nice mutlu yıllara....
ROSE
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NİCE MUTLU SAÄžLIKLI HUZUR DOLU YILLARINA OLSUN CNM.HER YENİ YAŞINA BİNBİR GÜSEL UMUT WE BAŞARIYLA İRMEN DİLEÄžİYLE.İYİKİ DOÄžMUSUNSmile
TEŞEKKÜR EDERİM BU GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN..SİZDE İYİKİ VARSINIZ..HERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM BENİ YALNIZ BIRAKMADIKLARI İÇİN ..
Ara
ROSE
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğum günün kutlu olsun canım
nice mutlu yıllara....
SAÄžOL CANIM BENİM TEŞEKKÜLER...SmileSmile
Ara
€BeRimSin
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin.
Ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
ROSE
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin.
Ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
TEŞEKKÜR EDERİM HASAN..EVET HER ZAMAN İÇİN VAR OLDUKLARINI BİLİYORUM.
Ara
ciciKIS
BEN TEŞEKKÜR EDERİM ROSE'CİM TEKRAR NİCE SENELERE MUTLU OL BİTANEM...Confusedmiley17: Confusedmiley17:

YILMAZ ABİCİM BEN BU SAYFAYI AÇTIIMDA SAAT 2 3 GİBİYDİ SİZ YOKTUNUZ ÖNCE BEN DAVRANDIM HEHE AMA EMİNİM İLK SİZ AÇMAK İSTERDİNİZ OLSUN BEN AÇIYIM DEDİMConfusedmiley17:

teşekkürler...
Ara
ÐŽeşaren
Dogum günün kutLu oLsun canim benim Nice mutLu yiLLara...InsALLAH
Ara
ÇiLeK
cake%20copy.jpgDOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..
SEVDİKLERİNLE NİCE YAŞALARA...
HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ROSE.....Smile
Ara
ROSE
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
BEN TEŞEKKÜR EDERİM ROSE'CİM TEKRAR NİCE SENELERE MUTLU OL BİTANEM...Confusedmiley17: Confusedmiley17:

YILMAZ ABİCİM BEN BU SAYFAYI AÇTIIMDA SAAT 2 3 GİBİYDİ SİZ YOKTUNUZ ÖNCE BEN DAVRANDIM HEHE AMA EMİNİM İLK SİZ AÇMAK İSTERDİNİZ OLSUN BEN AÇIYIM DEDİMConfusedmiley17:

teşekkürler...
SAÄžOL CANIM BENİM ..SAÄžLIK OLSUN NAPALIM DÜŞÜNMEN YETER SmileBİ DAHAKİ SENEYİ BEKLER KUZENDE SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 695 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,233 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,606 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 868 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,240 04-09-2022, Saat: 09:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 05:50 AM