:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..Düşüme Gerçek Kaçtı..Ağladım...
ROSE
amin perim hepimize seni seviyorum öptüm gittim ben Wink
Ara
MasaL_perisi
İyi geceler...Smile
Ara
ROSE
iyi geceler perim sana da Smile
Ara
Psycho
coq gusel tsk periSmile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler selinim...Smile
Ara
eRCi
Bir hüzün kapladi yine icimi, seni günlerdir görememenin acisiyla.. Kirpiklerim islanir, sonra yanaklarima dogru süzülüp gamzelerimin cukurlarina dollar gözya$larim. Gözlerim seni arar duru heryerde.. Bir bo$luga dü$üyormu$casina ba$im döner, agir gelir her$ey, sen olmayinca ya$amak bile agir geliyor..nefes almak aci veriyor.
Bir acidirki yoklugun icime derin derin darbelerle vuruyor, canim yaniyor, kalbim agliyor.. Bir bilinmeyen bekleyi$te gözya$larimla bekliyorum seni..cagresizligime, yokluguna aglayarak bekliyorum seni.. $imdi burada olsaydin gamzelerimin cukurlarina dolan gözya$larimi silerdin, yoklugunda ü$üyen ellerimi avuclarinin arasina alip yeniden isitirdin.. Seni kaybetmekten korktugumu söyledigimde kulagima ”seni asla birakmayacagim cennetim” diye fisildardin.. Bak $imdi herzamanki yerde bekliyorum seni yine, ne olur gel artik..gelki korkularim son bulsun, gelki acilarim son bulsun, gelki hayata döneyim yeniden seninle..
Cok korkuyorum seni kaybetmekten, sensiz aci icinde gecirecegim günlerden.. Korkuyorum…artik ya$amaktan bile korkuyorum..

Teşekkürler..
Melek...
MasaL_perisi
Bu güzel yorum ve yazı için teşekürler Erci
Yüreğinde mutluluklar eksik olmasın arkadaşım
Ara
ROSE
ucuz Atlattim Sanirim Perim Wink
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu güzel yorum ve yazı için teşekürler Erci
Yüreğinde mutluluklar eksik olmasın arkadaşım

Rica ederim Melek Ben teşekkür ederim....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  agladım!! ÇiLeK 5 311 04-11-2022, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: wildfang
  Yalancı Aşıkların Sahtekarlıklarına Ağladım ardından .Sakın Sen Üstüne Alınma. MaSaL 1 618 04-21-2011, Saat: 09:32 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hüzün kadar gerçek, aşk kadar masalsı, deha 3 494 04-19-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  ~~~ ASK, ulasilmasi zor bir GERCEK ~~~ MeLeksi 3 426 02-08-2011, Saat: 10:07 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  ''Dünyanın adı yalan,sevdam gerçek olmuş ne çıkar?''... acemhe 21 1,518 08-18-2010, Saat: 12:39 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:09 AM