:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajdar'a Alihan'dan meydan dayağı
Liseli_kız
ikisiylede Işim Olmazzz
Ara
verruckt
hepimiz ajdarız hepimiz naneyiz ajdara kalkan eller kırılsın Big GrinBig Grin ehuehuehueuhehu dermişimmmmmmmm Big Grin
Ara
bebiS
eheueheheh Big Grin hiperstarım o benim yahh nie dövüolar kiyyy Big Grin
Ara
izmirlee_706
Confusedmiley18:Confusedmiley18:iii oLdu aMa ajdara da yazık yane tmm belki kulaklarımıs s***** ama yani ajdarında bi canı war bence sırf artislikConfusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:
Ara
ro_ber17
yaa bu ajdar gerinin önde geLeniiiiii...müzik sektörünün türkiyede ne kadar kötü durumda oLduğunun bir göstergesi...mrk ediorum nie bu adama aLbüm yapılıor üstüne üsteLik kLip çekiLior...bu adamı bu zamana kadar kime sorsam nefret ettiğini söLedi bana o zmn bu müzik şirketLeri nie bu adama aLbüm yapıor anLamıs değiLim..(çok kötü bir müzik piyasası..korsanıyLa-rekLamıyLa-ajdarıyLa...)
geLelim aLihan beye o tokatı attıktan sonra çıkmadığı kanaL kaLmadı...kanaLLarda yok ben rekLam yapmadım faLan fiLan... aLihan hayatının rekLamını yaptı...hiç sewmiorum ztn...bi kere yazık ona ajdarın üstünden rekLam yapıor ne kadar yazık...müzik sektörü hep bundan çöküyor... ama aradığınız star en az 5 biLemdin 10 yıL sonra aranızda oLacakSmile
Ara
PCKoPaT
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hepimiz ajdarız hepimiz naneyiz ajdara kalkan eller kırılsın Big GrinBig Grin ehuehuehueuhehu dermişimmmmmmmm Big Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Flaş!.. Flaş!.. Flaş!.. Ferhat Güzel’e Meydan Dayaği!.. Melek06 4 865 04-22-2008, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:50 AM