:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7’n Bitirdin - Nazan Öncel
ciciKIS
nazanoncel2006br1ic9.jpg

Nazan Öncel, “Yanyana Fotoğraf Çektirelim”in başarısının ardından, arayı soğutmadan hayranlarıyla yeni şarkılarda buluşuyor.

Yıllardır yazdığı şarkılarla müzikseverlerin kalbinde taht kuran, popüler müziğin en sevilen hit şarkılarının yaratıcısı Nazan Öncel’in özü aşk şarkılarından oluşan 12 şarkılık yepyeni albümü “7n Bitirdin” 16 Ekim’de dinleyicisiyle buluştu.

Şarkıların tümü Nazan Öncel’in kaleminden çıktı. Prodüktörlüğünü üstlendiği bu albümde düzenlemeler Nazan Öncel, Hamit Ündaş, İskender Paydaş, Hakan Kurşun ve Tufan Taş tarafından yapıldı. Albümün mastering aşaması Queen, Elton John, George Micahel, Dido, Simply Red, Panjabi Mc, Craig Davir, Groove Armada gibi dünyaca ünlü starların albümüne imza atan Miles Showell tarafından Londra Metropolis Stüdyosu’nda gerçekleştirildi.

“7’n Bitirdin”in ilk video şarkısı “Aşkım Baksana Bana”nın söz ve müziği Nazan Öncel’e, düzenlemesi ise İskender Paydaş’a ait. Bu şarkı için Hindistan’dan getirilen özel olarak dökümü yapılan çanlar da sevenlerini bekleyen sürprizlerden biri.

Nazan Öncel albümle ilgili ilk duygularını şöyle paylaşıyor;
“Temmuz sonunda çıkarmayı planladığım albümü rahatsızlığım nedeniyle bugüne ertelemek durumunda kaldığım için dinleyicilerime sabır ve anlayışla, uslu çocuklar gibi bekledikleri için şimdiden teşekkür eder, herkesi kalbinden öperim.”

1. Aşkım baksana bana
2. Omzumda ağla
3. 7’n bitirdin
4. Ekilmekteyim
5. Zehirli sarmaşık
6. Bırak konuşsunlar
7. Utan
8. El kızı
9. Bittimse bittim
10. Anlat arkadaşım
11. Direkten döndüm
12. Kış baba