:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çocukların Gözüyle Aşk ...BASENNN ÇOCUKCA DEİL AMA
>As!_M€L€q<

Bıdıklardan aşk tanımları

En büyüğü 10 yaşında olan bir grup akıllı bıdığa "Sence aşk nedir?" diye sormuşlar. Alınan cevaplar, internette hızla dolaşıyor. Cevaplara bakınca anlıyoruz ki, gerçekten çağ atlıyoruz. Çocukluğumuzda bize "Aşk nedir?" diye sorsalar ne cevap verirdik? Aramızdan cevap verebilen çıkar mıydı? Evet, belki kendi aramızda bir tekerleme yuvarlayıp işin içinden çıkardık ama aşağıdaki türden yargılara ulaşacak verimiz olmadığı gibi, dile getirmeye de utanırdık galiba! Bu arada unutmadan cevapların yanındaki yorumlar da e-posta dünyayı dolaşırken, isimsiz kahramanlarca eklenmiş... İşte cevaplar:

- Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

- Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...

- Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.

- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir.

- Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bişeydir.

- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.
(Bi de illa ki de paylaşmaktır)

- Aşk, sevgilimiz bişey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir.

- 'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.
(Hadiseyi çabuk kavramış )

- Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.
*TATLI BELA*
ay çok güzel canım benim birtanem tşklr.......
>As!_M€L€q<
rija Ederimmm Canimmm......beğenemne Sefindimm
EYVALLAH
'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.

anaghh aynısın bende olmuştu soru söluo vallaBig GrinBig Grin
Ara
EYVALLAH
buda fazladan olsunBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.

anaghh aynısın bende olmuştu soru söluo vallaBig GrinBig Grin
he valla........Big GrinBig Grin
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buda fazladan olsunBig GrinBig Grin

ne diim ki sana delüü bajum Big Grin
ÇiLeK
- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir.

SEVMEYİ BİLEN O GÜZEL YÜREGİNE SAGLIKSmileSmile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Sultan
GÜZEL YÜREÄžİNE SAÄžLIK VE MUTLULUK
Ara
blue_belial
- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...

saol superr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duy Diye DeiL ... ѕαкℓı@мѕı@η 35 2,356 03-23-2021, Saat: 09:02 PM
Son Yorum: badelie
  Masumca Ve Hala Bu YaŞa RaÄžmen Çocukca!.. acemhe 1 302 02-27-2010, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: history
  Ağlamak Deil ki Bu Kanamak.... Yorgun Yürek 16 676 01-21-2008, Saat: 02:19 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  çocukça Aşk tekniker 5 328 08-21-2007, Saat: 03:54 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:38 AM