:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasılım?
dedekelle
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hihih ay çok komik gankaa bacım demiş kardeşim sana Big GrinBig GrinBig Grin
çok güldüm aişşBig GrinBig Grin
puhahahahahaa muhahaha kkkkkkkkkk Big GrinBig GrinBig Grin
cik_cik
bbbbbbbbbbööööcekkk gibi hueuhehueueu:yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
kim kıs senmi efet muhahahahaha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ZeNiTH
Hiss Ellesmeyin Askıma Big Grin
cik_cik
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim kıs senmi efet muhahahahaha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

ay ne kadar komikk bende koptum.. ayrıca baskalarına yaptıgım yorumlar neden senı bu kadar cok kasıyo anlamışta deılm nese kısım takıl kafana gore yasa hayatını bana bulasma laf yetısteremem sana okey..!!
Ara
CReATuRE
arkadaşlar ortamı kasmayalım lütfen...birbirimizi kırmamaya özen gösterelim olur mu burası bir aile ortamı ve herkes yüzyüze bakıyor....böyle küçük bir şey yüzünden tartışmayalım...

cik cik bide insanlara biraz daha ılımlı yaklaşabilirsin sende...böyle sözler insanları kırabilir...
ZeNiTH
Haklısın Aziz de wak Wak Bide Cik Cik Bence Aynı Kişiler Olmayabilirler de ....

İkiside Çok Rencide Edici Yorumlar Yapıyor Yaa Sad
ciciKIS
cik_cik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay ne kadar komikk bende koptum.. ayrıca baskalarına yaptıgım yorumlar neden senı bu kadar cok kasıyo anlamışta deılm nese kısım takıl kafana gore yasa hayatını bana bulasma laf yetısteremem sana okey..!!
bak akıllı konuş kızım falan birincisi ben senin kızın deilim
ikincisi gel ben sana nasıl kaşınılıo onu gösteriyim..
bana laf yetiştirip yetiştirmemen önemli deil
kendini bişe zannedip millete aptalca yorumlar yazıosun...
o benim kardeşim o yüzden kaşındım okmu ama genede gel ben sana nası KAŞINILIO GÖSTERİYİM tmmı...
bana abi ayakları yapma çok gördük senin gibileri aklını başına al OKEY..!!
Ara
pusat41
KARDESIMI KIM SINIRLEN DI ALOOOOO CICIKISA YANLSI YOOK KOTU OLUR BAAK :dHEHEHEHEH ALLAH SAHIBINE BAGISLASIN KARDAS
Ara
dedekelle
cik_cik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay ne kadar komikk bende koptum.. ayrıca baskalarına yaptıgım yorumlar neden senı bu kadar cok kasıyo anlamışta deılm nese kısım takıl kafana gore yasa hayatını bana bulasma laf yetısteremem sana okey..!!
kimsin lan sen adam akıllı konus milletle aklını almıyım benim kardesime yanlıs yaparsan aynı sekilde kendine yapmıs olursun dikkatli ol

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasılım?? baglamaci 8 755 07-27-2010, Saat: 08:58 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:23 PM