:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Gece çok Uzun Bir Gece..
senem albayrak
[SIZE=4]Uzun uzun bir yoldayım..[/SIZE]
Uzun uzun gece bu gece; uzun bir otobüsün içinde..uzun süren bir yolculuk uzun uzun yollar, uzun uzun sıra sıra ağaçlar ve uzun süren bir saat sana gelebilmek için sana sürprizim olsun bu sefer hiç aklımda yoktu sana gelmek
ama, dayanamadı hasretine bu gönül ağacı elimde kalem kağıt sürekli seni seviyorum aşkım yazıyorum uzun uzun harflerle kocaman kocaman bana aldığın papatyanın resmini çiziyorum çünkü aklıma hiç bir şey gelmiyor sadece seni sevdiğim ve o güzel papatya dan başka..Bu gece çok uzun bir gece her gece olduğu gibi ……

Bir avuç dolusu hasretini yüreğime serptin; sevgiye hasret gönül ağacımın dalları tutuşurken birden gözlerin geldi gözümün önüne, içim yandı bir an aç gözlerle baktım gözlerinin içine gecenin karanlığında dalgınca akıp giden ay ışığı gibiydi gözlerin bütün gece seni hayal ettim elimde resmin bir sana baktım birde gözlerimi bir açıp kapadım ne kadar da özlemişim seni canım…Göz yaşlarının tuzun içtim kana kana ay dünyaya tutkundu bende sana,ay dünyaya uzaktı sen de bana…Delirdim, kendimden geçtim aylar sonra bir oda dolusu yalnızlığımla attım kendimi sokaklara sana geliyorum bu gece ama bu gece çok uzun bir gece..

Aşkım canım benim sensiz geçen soğuk ve solgun akşamlar hasretini azdırsa da ağlatsa da kanatsa da yüreğimi ben sana geliyorum en güzel dileklerle aşkımı aşkına katarak yüreğimi yüreğine koyarak en coşkulu halimle en büyük sevdayla sana susamışlığımla sana geliyorum birtanem..sana..

SENİ ÇOK ÖZLEDİM CANIM SEVGİLİM…

SENEM ALBAYRAK
(Edit:YARGIÇ...Forumlarda mail adresi vermek yasaktır.)
Ara
derdo
çook Güsel Bir Paylaşiim Tşklerr
MasaL_perisi
Teşekürler Senem
Yüreğine mutluluk
Fazla özletme ...Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler...Wink
senem albayrak
Canim Arkadaşalrim Sizlerede çok Tşkler çok Mersi...beğendiğiniz Için..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  uzun zaman oldu EYVALLAH 15 791 04-09-2022, Saat: 10:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Üşüdükçe Uzuyor Gece... Ebu-CeNDeL 11 1,175 04-20-2008, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:02 AM