:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
havlu nasıl sallanır:))
lover
Orta yas uzeri bir Italyan, son derece atesli genc bir bayana asýk olmus, askinin karsiligini da ayni sekilde almis. Birbirlerini cok sevmisler,birlikte olmaktan cok mutlu olmuslar ve evlenmeye karar vermisler.
Evlenmisler...
Disarida olaganustu giden isler, yataga gelince sorun olmaya baslamis. Karisini cok seven, onu her anlamda ve her alanda mutlu etmeyi isteyen adam, yatakta bir turlu istedigi sonucu alamiyormus. Sevgileri onlari cozum arayisina itmis.
Bir gün konusurlarken, 'papaza danışalım' fikri çıkmış ortaya. Gitmisler papaza durumlarini anlatmislar, ne yapabileceklerini sormuslar. Papaz:
-Genc bir delikanli bulun. Eline bir havlu verin, siz
sevisirken, havluyu saga-sola sallasin hafif bir ruzgar yapsin..

Kari-koca buyuk heyacanla havlu sallayacak genci aramislar, bulmuslar. Vermisler gence havluyu atmislar kendilerine yataga. delikanli havluyu sallamis ama esler yine uyumsuz, yine sonucsuz. Gitmisler yine papazin yanina, papaz sorunun cozulmedigini ogrenmis, dusunmus dusunmus, kocaya donmus:
- Siz su delikanli ile bir yer degisin, havluyu sen salla
bakalim ne olacak?

Kari-koca papazdan aldiklari son ogut ile evin yolunu
tutmuslar, koca almis eline havluyu sallamaya baslamis, genc adam da genc kadinla baslamis sevismeye. Tabi sonuc muthis. Kadin aylar suren susuzlugunu giderirken, bagiris cagiris ortalik inlemis.

Havlu sallayan koca is bitince, yatakta yorgun yatan genc
adama donmus, kucumseyici bir tavirla

- Gordun mu kocum, havlu boyle sallanir...biggrin.gif
Ara
Qetesh
:yikildim: :yikildim: :yikildim: çok güselll:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
aKMeL
bu hikayenin trde gerçeğini duydum bu ona çok benziyo
mavi ay
havlu böyle sallanır demekki ha iyi bakalım o havluyu sallaya dursun
Ara
ibra_HE_m
adam işini bilii havlunun nası sallancaanı ögretii işteeSmileSmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: gerçekten süper ya emeğine sağlık sonda koptum valla....

bak koçum havlu böyle sallanır :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
eLaNuR
yaaa işin tekniğini bilmek lazım havlu böyle sallanır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yikiliyo
Ara
ѕqρα кJмя
saudausuausau :yikildim::yikildim:

offf koptm warya Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MrT24
müthişsin yaa Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dalga Nasil :D (+18) SeRDİD 2 967 06-02-2010, Saat: 02:14 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen