:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»»-(¯`v´¯)-» SeNi SeViYoRuM»»-(¯`v´¯)-»
eRCi
[yt]duvZGeViR4k[/yt]

MEKTUP CEBİMDE

CEBİM YÜREÄžİME YAKIN

YÜREÄžİM SENDE
SEN YÜREÄžİME YAKIN,ÖYLEYSE MEKTUP SENDE...
BU KADAR İÇİMDESİN İŞTE...

Ararken bekleyip, beklerken arayıp da buldum seni. Herbir günü bir asrı bulan bekleyişlere karıştım yine, yine üşengeç zaman dilimlerine misafir oldum ve hep bir yerde son bulan sabır tükenmek bilmedi bu kez, karşı koyuşuyla umudumun. İnanmadım sevdamı ödünç verdiğimi sana. Çok uzaklardan kulağıma gelen sesin güç verdi, eşlik ettim türküne. Güç kattı ay yüzüne gönlüme. Üşümez oldum ve geceleri ürkütmedi karanlık. Gülen gündüzleri kovaladı sayende huzurla uyuduğum geceler.

SENİ ÇOK SEVİYORUM
HERŞEYİM
eRCi

CReATuRE
emeğine ve yüreğine sağlık erci kardeş......
eRCi
Teşekkürler aziz sağol arkadaşım...
MasaL_perisi
Teşekürler Erci
Çok çok çok güzel bir paylaşım
Ama bu defa sadece sana teşekür etmicem arkadaşım
ONA da teşekürlerimi sunuyorum
İyi ki var hayatında ve Onun sayende bizde nasipleniyoruz güzel paylaşımlarından...Smile
Mutluluklar ikinize arkadaşım
Yürekleriniz dert bilmesin
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Erci
Çok çok çok güzel bir paylaşım
Ama bu defa sadece sana teşekür etmicem arkadaşım
ONA da teşekürlerimi sunuyorum
İyi ki var hayatında ve Onun sayende bizde nasipleniyoruz güzel paylaşımlarından...Smile
Mutluluklar ikinize arkadaşım
Yürekleriniz dert bilmesin

Ben teşekkür ederim MasaL_perisi ve onun için de sana teşekkür ederim ona da teşekkür ettiğin için ha o ha ben farketmez :Smile biz ikimiz bir tek :k: canımo benim herşeyim inşallah daha da güzel şeyler göreceksiniz bende onun bu sevgisi olduktan sonra usumaz bu yürek sağol masal perisi bu güzel yorum ve düşüncelerin için ayrıca teşekkürler..:Smile
MasaL_perisi
Siz mutlu olun ki ben daha da mutlu olurum o zaman....Smile
Nice güzel günlere ikinize...Smile
Ara
eRCi
Teşekkürler MasaL_perisi sende her zaman mutlu ol inşallah....
MasaL_perisi
Olurum ben arkadaşım...Smile
Ben mutsuzken bile mutlu olabilen bir Periim...Smile
Teşekürler sizlere....SmileMutluluklarım da sizin olsun ki daha da güzeleşsin her yere ve kalplerinise...Smile
Ara
ROSE
Özledim seni! Uçurum kenarında gibi..

Atlasam mı diye düşünüyorum kimi zaman.. Uçurumdan aşağı bakıyor hayat..
Rüya gibi. Düş gibi..
Bekle beni geliyorum. Koşuyorum sana. Ağlıyorum uğrunda…

Hayat depar atıyor bana. Yetişemiyorum hızına. Koşuyorum. Koşuyorum.. Ağlıyorum uğrunda…

Yoksun yanımda.. Gözlerimden akan yaşlar deliyor yüreğimi..
Yağmur altında dolanıyorum kimi zaman..Islanmaksızın…

Hayat bana yalanını söyledi. Aldattı beni.. Vurdu derinden.. Kırdı kalbimi..

Yazmak, söylemekten ne kadar da kolay değil mi? Ama dile getirmek gibisi de yok. Hep istedim sana dile getirmeyi ama.. İşte böyle boğulmak yoruyor beni. Hayatımda hiçbir zaman yorulmadım kendimi ifade ederken, ama diyorum ya; sen farklısın. Sözcüklere sığdıramazsın ya bazen yaşadığın anları; her karşıma çıkışın, duruşun, bakışın, gülüşün, susuşun, konuşuşun, kısacası, yanımdayken ya da değil, yaptığını hissettiğim herşey düğümlüyor sensizliğimi dilimde..

Diyorum ya; SEN FARKLISIN!

Sen; benim yalnızlığımsın.. Unutamadığım ilk yanımsın.. Kalbime hapsettiğim son yanım..

TEŞEKKÜR EDERİM E R C İ ....YÜREÄžİN DERT GÖRMESİN...

ÇOKKKKKK GÜZELDİ......
Ara
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Özledim seni! Uçurum kenarında gibi..

Atlasam mı diye düşünüyorum kimi zaman.. Uçurumdan aşağı bakıyor hayat..
Rüya gibi. Düş gibi..
Bekle beni geliyorum. Koşuyorum sana. Ağlıyorum uğrunda…

Hayat depar atıyor bana. Yetişemiyorum hızına. Koşuyorum. Koşuyorum.. Ağlıyorum uğrunda…

Yoksun yanımda.. Gözlerimden akan yaşlar deliyor yüreğimi..
Yağmur altında dolanıyorum kimi zaman..Islanmaksızın…

Hayat bana yalanını söyledi. Aldattı beni.. Vurdu derinden.. Kırdı kalbimi..

Yazmak, söylemekten ne kadar da kolay değil mi? Ama dile getirmek gibisi de yok. Hep istedim sana dile getirmeyi ama.. İşte böyle boğulmak yoruyor beni. Hayatımda hiçbir zaman yorulmadım kendimi ifade ederken, ama diyorum ya; sen farklısın. Sözcüklere sığdıramazsın ya bazen yaşadığın anları; her karşıma çıkışın, duruşun, bakışın, gülüşün, susuşun, konuşuşun, kısacası, yanımdayken ya da değil, yaptığını hissettiğim herşey düğümlüyor sensizliğimi dilimde..

Diyorum ya; SEN FARKLISIN!

Sen; benim yalnızlığımsın.. Unutamadığım ilk yanımsın.. Kalbime hapsettiğim son yanım..

TEŞEKKÜR EDERİM E R C İ ....YÜREÄžİN DERT GÖRMESİN...

ÇOKKKKKK GÜZELDİ......

Sana akıyorum, hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın. Sağımda, solumda, arkamda, karşımda. Ne yana dönsem, ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun.Sana akıyorum, çünkü senin yolunda yürüyorum. Önüme çıkan hiçbir sapak, hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni. Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundan, toprağından, çakılından, çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu oluyorum.Sana akıyorum, çünkü hayatın akışı kadar doğal sana akışım. Doğa, her cinsin yaşayabilmesi için nasıl kurallar koymuşsa, benim yaşamamın da var olmamın da kuralı sensin. Sana akıyorum, çünkü sesin de cismin de kuşatmış durumda beni. Senin kuşatmana karşı savunma yapmıyorum. Kalemin bütün kapıları açık. Yıkıcı bir kuşatma olmadığını biliyorum. Böyle bir teslimiyet rahatsız etmiyor beni. Sana akıyorum, çünkü yüzüne, gözlerine, ellerine baktıkça kendimi görüyorum. Sesine yüklediğin gizli anlamları çözerken hep kendimden bir şey buluyorum. Sana akıyorum, çünkü paylaşacak daha çok şeyimiz var. Bugüne kadar paylaştığımız her şey, daha sonra paylaşacaklarımızın da habercisi. Hayatın herhangi bir yerinde bir çiçeği birlikte tutup, birlikte koklamak, sonra o kokunun bize verdiği hazla sıkı sıkı sarılmak istiyorum sana.Sana akıyorum, çünkü bir insanı tutkuyla, beklentisiz, delice sevmenin ne anlama geldiğini biliyorum. Birini böyle seveceksem, bu sadece sen olmalısın. Sana akıyorum, çünkü seninle yaşamak sonu hiç gelmeyecek bir şölene benziyor. Bu şölenin tadını çıkarıyorum. Böylesine keyifli, böylesine eğlenceli bir şöleni yarıda bırakıp gitmek istemiyorum. Sana akıyorum, çünkü 'hayatın uslanmaz ruhusun' sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorum, seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.Sana akıyorum. Bütün coşkumla... Aşka dair ne varsa benimle birlikte onlar da akıyor sana. Benim gibi coşkun bir denizi aktığı yolu çok iyi bilen bir ırmağa çevirebilecek tek güç sendin. Orada kal. Ayrılma yolumun üzerinden.

BEN TEŞEKKÜR EDERİM ROSE SENİN DE O GÜZEL YÜREÄžİNE SAÄžLIK....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,016 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 877 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 386 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:24 PM