:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kafay? yememek elde mi ?
slayer17
arkad?alar bundan 2 ay ?nce bi k?z? ?ok sevd?m; az buz deg?l del?ce...
??rend?mk? k?z?n ??kt?g? varm??.ama yapacak b?sey?m yogtu.del?ces?ne sev?yodum.ve soylemeye karar verd?m.ve bunu 2 arkada??ma s?ylemi?tim.birisi karde?im ded?g?m b?r? ; di?eriyse yak?n gordugum b? dosttu.
neyse ben bunu k?za s?yled?m ve k?z ?a??rd? ?nce sonra bi?ey demed? bende ?st?ne gitmed?m.?st?nden 2 gun ge?ti duyduk ki k?z ??kt?g?ndan ayr?Lm??.ve ben dhada ustune g?tmeye ba?lad? mve en sonunda ??kmaya balad?k derken 2 gun sorna sebepsiz alaks?z tavr?lar ald? ve ayr?Ld?k.sonra dost ded?g?m ?ocugun baz? hareketleri benim ilgimi ?ekti.bu ?ocuk bana o k?z? ayarlamaya ?al?l?anlardan biriydi.neyse sonra ben bu ?ocuklada arama mesafe koydum.ard?ndan 1 hafta g?b? b?r sure ge?ti ben bu ?ocuk o k?zla ??Kmaya ba?alm??.bende her T?RK evlad? gibi ?ocugun agz?n? burnunu k?rd?m ve k?zada agza al?nmayacak s?zlerde bulundum.k?zda bana ayn? ?ekilde cvp verd?.d??man g?b?yd?k su anda ayn? durumdayd?k taki kandil gunune kadar.ben buna kand?l mesaj? att?m arkas?ndan hemen cvp geld?.arkada?lar ne yap?mal?y?m bu derde bi ??z?m buluN.daha hala sev?yorum bu k?z?_
Ara
vetch__
bencee kız cidden naptın bilmeyen bi tip.şunaa baksana senin dostum dediin insanlaa bilee çıkmışş.senin sevgini haketmemiş bence.unutmaya çalış ne kadar zor olsadaaWink
Ara
aldolan
yaptıkların açısından helal olsun... ama geri donme fikrini kınıyorum kardeşim kızmı yok ....
Ara
slayer17
eyvallah arkadaşlar ama işte bı kere beyne soz geçiriyoruz ama kalbe geçmiyor.unutmak istesemde unutamıyorum.ne yapıpta unutabıLırım bunu ; napMAlIYIm ?
Ara
Karatas
Sende onun yaptıgını ona yap Smile sonra yüzünün alacagı şekli görmek baya zevkli olacaktır. Tecrübe ile sabittir.) Zamanında böyle bir hatun 5 samimi arkadaş 5 inciside bendim ayni anda birlikteydi gerçi bizim ona verdigimiz ders daha farklı ve anlatılmaz bir boyuttaydı Smile seninki artçı şok .. Sen dedigimi yap ya kuzeni yada en samimi arkadaşını kafala tabii bunu yapman için bir süre onlan gezeceksin işinede gelir sonucuda güzel olur bir taşla 2 ,3 kuş .))) ben senin yerinde olsam onun tüm samimi arkadaşlarını kafalardım ( Unutma önce güvendireceksin kızı en zayıf anındada sana yaptıgını yapacaksın ) Hadi hayırlı işlerSmile)

Ha unutmadan bu tarz kızlar sevilmez hırs olmuştur sana Smile)))
Ara
CeYceYY
kardeş sana ne yapman gerektiği konusunda bişey diyemem kimsenin etkisinde kalmadan kendin yap yapacağını ama bence kesinlikle ona geri dönme hatta böle bişey bile düşünme yanee gene üzülürsünki bence o kızla....
toxique_lierre&b.b.k
aldatilmaya devam edersin.....eger takmiyorsan, okadar ozelin degilse devam et!derler ama ben es gec derim!eger iyice baglanip tekrar u donus yaparsa,halini dusunmek bile istemiyom.ama bu senin ozelin,karar senin?
Ara
slayer17
eyvallah arkadaşlar ben ona yapacagımı kafamda kuruyorum.şimdi ona önce alttan alacagım.onunla konuşacagım.yolunu arayacagım bi sekilde tekrar tav etmeye çalışacam.ama ona ne mesajı yazayım arkadaşlar.çok etkılı bişey olması lazımdı.kızın son sozu bıdaha gorusmeyelım olmuştu.ardından kandıl mesajı attı.sizce sms nasıL oLmalI ?
Ara
toxique_lierre&b.b.k
slayer17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyvallah arkada?lar ben ona yapacag?m? kafamda kuruyorum.?imdi ona ?nce alttan alacag?m.onunla konu?acag?m.yolunu arayacag?m bi sekilde tekrar tav etmeye ?al??acam.ama ona ne mesaj? yazay?m arkada?lar.?ok etk?l? bi?ey olmas? laz?md?.k?z?n son sozu b?daha gorusmeyel?m olmu?tu.ard?ndan kand?l mesaj? att?.sizce sms nas?L oLmalI ?
kenidi kandirmak istiyorsan yap ama bence o insan gb olma!!!guzellik sende kalsin!ve kandillerde insan,din kardeslerinin hepsinin gonlunu hos tutmak ister,belki yanlis sinyal!
Ara
slayer17
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kenidi kandirmak istiyorsan yap ama bence o insan gb olma!!!guzellik sende kalsin!ve kandillerde insan,din kardeslerinin hepsinin gonlunu hos tutmak ister,belki yanlis sinyal!
yog s?nyal dogru yerden zamanda geld?.ded?g?m? yapacam.ama sms olarak ne yazay?m arkada?lar ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:14 AM