:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..Senin eLini TutSam.. TutamIyorum Ki..
eRCi
Hiçbir acı dindirmiyor artık özlemini..Hiç bir sigara azaltmıyor bu acıyı...

Çok ağır bir çuval.İçi(m) bomboş şeylerle dolu.Taşıyamıyorum...Bırakmak istiyorum,bırakamıyorum...Gecenin bir yarısı sonsuz bir çığlıkla uyanıyorum..Bağırmak istiyorum,bağıramıyorum.Ağlamak istiyorum,ağlayamıyorum...

Son sigarama ismini veriyorum.Sigaram bitince biteceksin saıyorum.. Bitmiyorsun.. Gözümü kapattığımda seni görüyorum,açtığımda sensizliği...İkisi de öyle ağır geliyor ki..Kaybetmek istiyorum gözlerimi...

Hiçbir insanı sevemiyorum artık..Hiçbir göze bakamıyorum..Kime baksam seni görüyorum..Sana baksam hep başkalarını...Bir zamanlar sade beni gören gözlerin artık benden başka herkesi görüyor...

Kimin elini tutsam ellerin oluyor birden...Senin elini tutsam,Tutamıyorum ki...

Hiçbir söz güzel,hiçbir şarkı anlamlı,hiçbir aşk gerçek gözükmüyor gözüme..Senden sonra tek sahip olduğum şey,yalnızlığım,bile kaçıp gidiyor bazen uzaklara...-Düşüncemi seninle aldatıyorum diye...-

Kimsesiz duygular mezarlığı içim..Kendimi gömmek istiyorum,yapamıyorum..Gitmek istiyorum,gidemiyorum..Kalmak istiorum, kalamıyorum..

Sen gittiğinde başladı bu bitiş aslında ve sanırım bugün sonuna geldim...Anladım ki bugün;hayat denilen bu bulup bulup kaybetme oyununda, hiç bulamayan,hep kaybedenim...
ÐŽeşaren
Kimin elini tutsam ellerin oluyor birden...Senin elini tutsam,Tutamıyorum ki...

Hiçbir söz güzel,hiçbir şarkı anlamlı,hiçbir aşk gerçek gözükmüyor gözüme..Senden sonra tek sahip olduğum şey,yalnızlığım,bile kaçıp gidiyor bazen uzaklara...-Düşüncemi seninle aldatıyorum diye...-

TesekkürLer payLasimin icin cok güzeL
Ara
MasaL_perisi
Her bir kaybediş daha buyuk kazancların sebebi aslında
Teşekürler Erci
Yüreğine sağlık
Ara
eRCi
Rica ederim Melek ben teşekkür ederim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,597 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 411 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 489 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:32 PM