:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fener zor kurtuldu
kardijan
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi işe yaramıcaksa nie alalım süs olsun die mi siz sewinin die almadık o kupayı bissBig GrinBig Grin

yok daha neler ne süsü be kısım insan baktkca gurrlanıoo yha sis nerden anlıııcaksnzki sisin hç uefa kupans olmadı bilemessnzzzzBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
kurtili Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tarihe bak dion feneri bilen yoq o tarihte.... nezaman kuruldunuz siz:hihi :hihi

sizde para varda ne oluo bizde sizde olmayan bişe varr yürekkkkkkkkkk

yaa saçmalama beghh sizin rüyalarınızı gerçekleştirdikk o kupayı alarakk sizde alında kupayı müzenizde dursunn

ama olsa olsaa kulpunu alırsınız:yikildim: :yikildim: :yikildim:

Lafı dönüp doLaştırdıınız hep aynI yere getiriyorsunuz!..

Çnkü sadece bi üstnLük başarınız o war Wink

bu arada Öğreteyim 1907'de kuruLduk!..

Sen bi tarihi kurcalaa o zmn görürsün kim varmış kim yokmuşşş Wink

O yürek değiL kusura bakma..

O FEDERASYON,O Kaleciler,O yemekte ALINAN maçlar,O bi maçın 16 dk uzamayıp erteleneceğini bilmeyen HAKEMLER Wink

Bide büyük yazma!..

Kör yok!..

Ama sen körsen yaz!..
Ara
kurtili
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yıne sıkey le aldıalr macı o macın hakkı malubıyettı ama berabbere kaldıalr
hakemler olmasa vay hallerine....allah yardımcıları olsunn:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
aKMeL
ewt kardeş resmen direk attı kırmızıyı göstermedi yıldırdı ikinci yarı verdiği faullerle erciyesimizi bu arada yeni stadımızSmile
tabela7wt.jpg
gökhan_72
aynen kardes yaw bunların ısı gucu bu sen fenerın ahkkıyla ne zaman mac aldıgını gordun bunlarda juve gıbı olacak kume dusecekler
Ara
kardijan
para şike işte fb işte lafını duymadns glba adamlar hakemler olmassa bişe yapamııcaklar....! ewt sampıonluk stad yaptrmakla parayla olmuooo
Ara
ѕqρα кJмя
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yıne sıkey le aldıalr macı o macın hakkı malubıyettı ama berabbere kaldıalr

Yuhhh!!

Hangi maçı şikeyLe aLmışız yaa ohaa!

Ulan varya..

Nse açmıcam ağzımı sustum!..

Adam gibi yorumlar yapın!..

Gerçekliği ispatlanabiLecek şeyLerLe yorum yapın!..

Salak saLak konuşup SAÇMALAMAYIN!!!!
Ara
kardijan
hmm hayrlı osSsUnNn Erciyes spor adınaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
kardijan
nolduuu cok mu kısdNnN sagopaa kardesSsS Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
d€n!z kısı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lafı dönüp doLaştırdıınız hep aynI yere getiriyorsunuz!..

Çnkü sadece bi üstnLük başarınız o war Wink

bu arada Öğreteyim 1907'de kuruLduk!..

Sen bi tarihi kurcalaa o zmn görürsün kim varmış kim yokmuşşş Wink

O yürek değiL kusura bakma..

O FEDERASYON,O Kaleciler,O yemekte ALINAN maçlar,O bi maçın 16 dk uzamayıp erteleneceğini bilmeyen HAKEMLER Wink

Bide büyük yazma!..

Kör yok!..

Ama sen körsen yaz!..
haklısın valliki:yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 323 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 277 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 303 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 357 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 685 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:06 AM