:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
___m_s_n_n_i_c_k_l_e_r_i___
Pessimist
tesekkürler
esra_x
cıden sufer bunlar hehe
Ara
..::Berkolog::..
bütün nickleri okumadım ama içinde bu nickler varsa lütfen beni madur görün bu arada çok güzel nickler emeklerinize sağlık :
1-Birini seviyorsanız gitmesine izin verin.Eğer gelirse bilinki o daima sizindi. Ancak gelmezse asla sizin değildi
2-Herşeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter!!
3-[SIZE=2]Sevipte Sevdigini Söyliyemiyeni Sevilen Affetsin!! Sevmeyipte Sevdigini Söyliyeni Allah Kahretsin..!!
[/SIZE]4-[SIZE=2]Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!"
5-(((((İsyAnIM ALLAH'A dEğİl SeNiN gİbİ ALLAHSIZLARA)))))
6-вαηα вιя нαℓℓєя σℓυуσя ѕση zαмαηℓαя∂α güηℓєя∂ιя уüzüм αѕıк вσмвσѕυм вυяαℓαя∂α..!
7-'^'^^''^^HAYATTA BİR ŞEYİ DOÄžRU YAPTIM ODA SENİ SEVMEK'^'^^''^^ [/SIZE]
[SIZE=2]8-!!!HEY HAYAT EÄžER SENİ SEVSEYDİM DOÄžARKEN AÄžLAMAZDIM!!!
9-
Bahârın ilk müjdesini verir Gül ile Nergis,
Hayatımda yüz bahâr olsa Ne fayda sensiz!!!
10-Hayatta Zamanın varsa herşeyin gelir geçer..Herşeyin varsa zamanın gelir geçer!.."
[/SIZE]
[SIZE=2]11-[_SENİ_SEN_OLDUÄžU_İÇİN_DEÄžİL_BENİM_OLDUÄžUN_İÇİN_SEVİYORUM]
12-KRAL OLMAYANLARA TAÇ TAKTIK EN BÜYÜK HATAYI BURDA YAPTIK SABIR ACIDIR FAKAT MEYVESİ TATLIDIR HER ZAMAN BİR ADIM İLERDEYİZ
[/SIZE]
[SIZE=2]13-Bir bakışın manası hiç bir sözde yok ..! Bir bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bir bakış bir bakışı aslından emin eder. Unutma bir tanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.
14-Kız Diye Önem Verenin Güzel Diye Kaşar Sevenin Para İçin Dostu Satanın Kral Olsa Tahtını Mafya Olsa Mekanını Yıkarım!!!

[/SIZE]
Ara
MorciveT
Teşekkürler Smile harikasınız.

Birini seviyorsanız gitmesine izin verin.Eğer gelirse bilinki o daima sizindi. Ancak gelmezse asla sizin değildi
Ara
Ashkım
Çokkk güsell olmuş.emeğine sağlık
Ara
Ashkım
yaaa arkadaslar ilk mesaj yasdınızda sizinde resiminiz olmuomuydu bnm ilk attığımda oolmadıdaSad
Ara
:.GöZyAşI.:
Hyr Sen Onun Ayarini Yapiosun Bu Arada çok Güsel Emeğine Sağlik Bak üst Tarafta Hoşgeldin ... Yazar Onun Altinda özel Mesajlar Kismina Gir Kullanici Resimine Gir Ordan Istediğini Seçip Değişiklikleri Kaydet De.
Ara
Ashkım
saollConfusedmiley17:
Ara
Ashkım
ama o dedini bn yaptım kaç defaa kaydet dedimBig Grin
Ara
Ashkım
olmuoooooooooConfusedmiley18:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi