:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana AğLar bu Yürek..!
lover
Sana ağlar bu yürek sana vurgun kaldı hep…

Yalanı yok iç hasretin.

Yalanı yok gözlerimin.

Neden yağan yağmur bana hep hüzün getirir oldu. Ve yakan güneş neden bana hep ter ve gözyaşı verdi. Sen yoksun gülüm hasretin var şu an. Bak can dost, bak gözlere. İyice bak anlarsın uzaklara hasreti.

Gözbebeklerin ta içine bak… uzaklarına bak gözlerimin. O zaman anlarsın gözlerimin uzaklara özlemini.

Bir ömür boyu limanlara demir atışı gibi vapurların. Limanlara bekleyişimi vapurlara sor. Balıkçı teknelerine sor. Ve akşamcı kahvehanelerde sabahlayanlara sor ister. Onların gözlerinde bir bereket dalgasının özlemi onların. Ben de ordayım o balıkçı kahvehanesinde ama beklediğim ne bereket dalgası ne de liman yolcuları. Beni bekleyenler anlar liman bekleyişlerimi…

Ama anlamazsan istersen leylaya sor o anlatsın sana. Çünkü onun da gözlerinde uzaklar vardı…

Anlamazsan şayet istersen şirine sor. O anlatsın sana, çünkü dağın arkasında hasreti vardı.

Sor işte bir bilene. Anlatsın sana saatlerce beklemenin acılarını.

Ve ne olur dön artık ve yakın et uzakları.

Aradaki sular çekilsin ne olur…
Ara
derdo
Güsell Olmuşş Tşklerrrrr
ÇiLeK
Gözbebeklerin ta içine bak… uzaklarına bak gözlerimin. O zaman anlarsın gözlerimin uzaklara özlemini.

özlemlerin son bulsun...
harikasın lover...........
çok güzel paylaşımmm yürginden mutluluklar hiç eksik olmasın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayır! Bu Sana Son Şiirim Olmayacak.... *TATLI BELA* 3 480 04-15-2022, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: wildfang
  -Sana Bir Canı Anlatmak- ciciKIS 3 529 04-14-2022, Saat: 05:02 PM
  Acılarına Ben Kefîl'im (Sana) blue_belial 12 562 04-14-2022, Saat: 12:09 PM
  AtArmI Bu KaLbİ SeN OlMaSsAn ??(SANA ) PaPaTYa_PReNSeS 6 836 04-14-2022, Saat: 07:25 AM
  Sesini Duymuşum Çıldırmış Yürek... *TATLI BELA* 7 735 04-14-2022, Saat: 03:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:31 AM