:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruhu özgürleştiren düşlerin kanatlarıdır..
eRCi
Bir eline yüz üstülüğü, bir eline umursamazlığı alıp gözlerimden yok oluşunun yıl dönümü..Yüreğimdeki tüm ağrıları bu geceye topladım. Belkide çarptım hepsini tek tek..Üstelik hava da puslu yağdı yağacak..yüreğime mi?..gözlerime mi?..Her damlasında bilindik hüzün şarkıları..Hüznün şarkısı terk eder mi insanı?Umutlar terk eder de insanı yarınlarını hüzün terk etmez derler.Kör, sağır gecenin karanlığını bozan sessiz yıldız gibiyim..Uyanmalıyım hiç bilmediğim, dalmadığım derin uykumdan..

Bütün keşkelerin yanıbaşındasın yıllardır.Seni bana anımsattıkları için ben keşkelerimden hiç vazgeçmiyorumki..Ne işime yaradığını bile bilmeden öylesine..Hangi yana baksam sensizliğim, sessizliğim kamçılıyor yüzümü..Yaralarımın sızısını keşkeli cümlelerin dindirmiyorken..Hayalin tüm netliğiyle karşımda gülümsüyor.

Sen gittim sanıyordun içimde böyle çoğaldığını bilmiyordun ki!Merak etme tutkularım halâ yenilgilerime rağmen ayakta..Yokluğunda yaprak misali savrulurken beni bu rüzgardan kim koparabilir ki?

Üstelik her şey benimle kaldı.Sen yanımdayken gitmeyi başarabilirken..Ben sensizliğimdeki senimden hiç vazgeçmeyeceğim..

Yaşam ıskalamayı affetmiyorsa..yaşamak cesaret ister öyle değil mi
derdo
çook Güsell Olmuşş Tşklerrrrr
eRCi
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çook Güsell Olmuşş Tşklerrrrr

Teşekkürler sefa sağol arkadaşım.....
PaPaTYa_PReNSeS
çok hoooş sağolasın...
Ara
eRCi
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok hoooş sağolasın...

teşekkürler PaPaTYa_PReNSeS sağol.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhu ?zg?rle?tiren d??lerin kanatlar?d?r.. eRCi 8 371 04-05-2022, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Düşlerin en güzelinde çıktın karşıma. acemhe 0 278 03-31-2010, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: acemhe
  Kendine Yabancı Yitikti Ruhu MaSaL 0 376 03-27-2010, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: MaSaL
  Bende Kalsın Düşlerin . . . DarkLady 6 691 09-16-2008, Saat: 06:12 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Bende Kalsın Düşlerin EndLess 3 438 09-07-2008, Saat: 07:46 PM
Son Yorum: Dostcu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:18 PM