:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karşılıksız aşkım
yaln?z
seni cok sevdim birtanem..buna belkı ınanmadın .ınansan bıle sen benı sevmedın senın kalbınde hep başkası vardı.sen onu deli gibi sevıyordun bende senı..seni ilk tanıdığımda aşık olacağımı ve bu kadar acı cekeceğimi bilemezdim..hatırlamısın senın ılk tanıstığımızda sen bana unutamadığın sneı bırakıp gıden kızı anlatıyordun bense sana destek olmaya calısıyordum..arkadaslığımız cok ii devam edıyordu ama bırgun anladımkı sana asık olmuşum ..hep düşündüm acaba sende hissedıyormusun dıyee..bana yakın olman bana askım dıye hıtap etmen benı hep umutlandırdı..ama hep aramızdakı tek sorunun mesafe olduğunu dusunurdum..ama benım için mesafe hiçbirzaman sorun değildi ben senı yurekten sevdım cunku..ama ne yazıkki yıne yanıldım sen sadece yalnız olduğun için ve yakınlık gosterdığım için benden hosladın ve hoslantı zamanla bıttı...senınle bırgun kopacağımız bılıyordum ama hep sneı ii hatırlamak ısterıdm bebeğim...sana sevdığımı soyledığımde gercekten benı anladığını ve uzulmemem için cabaladığını gormustum bılıyormusun askerım bu bıle benı cok mutlu etmişti...ama bak simdi senın bana dedğin olafı unutamıyorum senı her özledğimde o aklıma gelıyor..nıye bırtanem oyle dedın?sen benı cok ii tanımıstın senı sevdığımı bılıyorudn benı anladığını zannetmıstım...hatırlarmısın sana hep derdım sen uzulursen ben daha fazla uzlurum belkı ınanmadın ama bu bir gercekti..senı uzuduluğunu duyduğumda bende oturur ağlardım tabııkı sen bılmezdın..senı ne kadar cok sevdığımı gorseydın belkı yaptığına pişman olurdun..sunu anlamıyorum sen yalnızken senın için cok değerlıydım ..askerdeyken acı cekıyordun ve ben elımden geldığınce senın yanındaydım ama askerlık bıtınce neden hersey değişti...suan senı gormesemde sesını duymasamda senı ock özlüyorum ve hala unutamadın senı..CUNKU BEN SANA HALA AŞIÄžIM...sesını duymak ısıtyorum duyamıyorum,gormek ıstıyorum göremıyorum, iyimisin dıye mrk edıyorum soramıyorum........soyle ne yapaıyım şimdi ??sen her aklıma geldığınde artık ağlayamıyorum yüreğim acıyor ve o acı gıtmıyor...hem senı sevdığım ve karsılık gormedığım için hemde sen iyimisin mutlumusun dıye acıyor...ne kadar cbalasamda ben sevmedığını bılıyordum keske suan senı ii hatırlasaydım ..sen cok ii bir insansın yurekten sevmeyı hakedıyorsun ama sunu anlamadınkı seven bir kıza senın gıbı hitap edılmez..hep dusunduğumde yanımdan gecenın sen olduğpunu senın o gozlerıne bakamayı hayal edıyorum..seni cok özlüyorum..belki kavusurum dıye hep umutlanıyorum bir adım sen atsaydın eğer suan cok mutlu olurdum ..karsılıksız bu sevginin tüm yükünü ben tasıyorum ..ve cok üzülüyorum ne olur bırgun gel elımden tut ve gözlerıme bak ve senı ne kadar sevdığımı anla ......buna cok ihtiyacım var askerimm...ne olursa olsun senı hep seveceğim ve senın için tek dıleğım hakettığın sevgıyı bulman ..baskasıyla olduğunu dusunmek bana cok acı verıyor ama olsun be bırtanem sen mutlu ol yeterkı.....sunu unutma uzakta olsan hiç yanımda olmayacağını bılsemde bu kalp senı unutmazSad:
Ara
derdo
çook Güsel Olmuşş Tşklerrrrr
Yüreğine Sağlikkk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KarşıLıksız Aşk ÜzeRin€ M€kTuP... €BeRimSin 20 1,468 04-14-2022, Saat: 01:38 AM
Son Yorum: wildfang
  karşılıksız aşkk :(:( crazysugar 2 848 04-05-2022, Saat: 02:28 AM
Son Yorum: wildfang
  karşılıksız aşkıma chacy35 3 1,126 06-12-2008, Saat: 10:52 AM
Son Yorum: GitmekaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:42 PM