:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ustundekine en merak ettigini sor :)
AsLı
sence nerdeyim TongueBig Grin
Ara
EndLess
ııı sey Big GrinBig Grin nerdesın

en sevdıgın sarkı Big GrinBig Grin
Ara
AsLı
nerde oldugumu iyi biliyosun.

bugünlerde tugba özerk in yastık sarkısı..lamı cimi yok artık sen benimsin..mcxx
Ara
EndLess
mcx ...........

benımde en sevdıgım sarkı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tugba özerkın yastık sarksıı Big GrinBig GrinBig Grinlamı cimi yok artık sen benimsin..mcxx Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

soru devam hade msn nıcın acmaorsun yoksa benı benmeermusun yada benı sevmeormusun bu bır celıskımıdır bu ucunu ıstıyorum Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
cok sey istiyosunBig Grin

msn acsam ne dicen sanki hesap sorcanBig Grin en iyisi burda konusBig Grin (oyunu batırdım.ztn bi$y anlamadıydımBig Grin)
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok sey istiyosunBig Grin

msn acsam ne dicen sanki hesap sorcanBig Grin en iyisi burda konusBig Grin (oyunu batırdım.ztn bi$y anlamadıydımBig Grin)

yoo hesap sormıcam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin belkım baska bısıy dıcektım nese fazla özele gırmyım ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grind:

ne kaybettıgını bılıyormusun ::Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinD:Big GrinD: soru bu Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
bilmiyorum

burda sölemeye cesaretin var mı? varsa söle (benimkide bu Big Grin)
Ara
EndLess
var senı cok özledım senı cok sevıyorum bı daha bu jadar uzun ayrı kalma benden

oldumu soru bu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
olmus olabilirde olmayabilirde Big Grin

imzanda herseye nokta koydugun yazıyo..acep herseyin kapsama alanı içinde neler var?? merak ettim dogrusu..
Ara
EndLess
' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]SeniN Olmadıgın heryer yaz olsa ne yazar ben sensız ayazdayım usuyorum [/b]

bak bıde böle bısey var

senın olmadıgın hersey senden uzak olan hersey ver herkes Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

benı gercekten özlemedın mı :S:S:S:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merak ediyorum da... sıla 81 4,101 05-06-2021, Saat: 09:50 PM
Son Yorum: badelie
  Alttakine Merak Ettiğin Birşeyi Sor :) Son Noktam 507 9,025 07-30-2008, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Beni öldürmek Isteseydiniz Merak Ettimde *Asİ-yÜrEk* 0 452 02-10-2008, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:28 PM