:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı :)
CReATuRE
ya işte bir araştırma ve konuyu kıyamaete baglamışlar konu bu...belki hiç alaksı yoktur ama çıkan sonuç bu...
CReATuRE
KoRSaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte bu söz Çok saçma...ben bunu söylemeye çalışıyorum

dedimya belki çok saçma gelebilr bu hesaplama...ben zaetn kimseye bişey demiyorum ...

sadece bu konuyu paylaştım olumlu yada olumsuz bakabilirsiniz...ama suçlama yapılması iii olmamaış o kadar...

neyse ben kaçar.....bye
gökhan_72
ya bırak ozmanda dıyekkı benım telefonun markası 6600 senınkıde 3310
6600+3310=9910

arkadaslar 9910 yılında azız kardesımızın torunu bı kızla evlenecek paylasım yaptım saygı gosterın emege saygı.......
Ara
CReATuRE
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bırak ozmanda dıyekkı benım telefonun markası 6600 senınkıde 3310
6600+3310=9910

arkadaslar 9910 yılında azız kardesımızın torunu bı kızla evlenecek paylasım yaptım saygı gosterın emege saygı.......

benim tlf markasını bilememişsin maalesef kardeş...şaka bi yana...

zaten bu konu eklediğim yerin başlığı belli '' ENTERESAN OLAYLAR ''

Bende bunu bir yerde gördüm ve buraya ekledim...

çok komik olduğunu söylemem gerek , ama karşındaki insanı kırmak olmamış...ben sizlere bir paylaşım yaptın inanıp inanmamak size kalmış ama kimseye şahıs olarak bir sataşmam olmamıştır kimseninde bu konu yüzünden bana sataşması olmasın...yapmış olduğunuz kişisel yorumlarınıza saygı duyarım...
gökhan_72
eywallah ama gercekten sacma oldugunu dusunuyon sıl gıtsın yaw okadar onmelı degıl bızde tartısmak ısteeyız tabıkı kımseyle nede olsa burda bı aıle gıbıyız...
Ara
CReATuRE
tmm saçmaysa ben ona karar veremem...gerekli yönetici arkadşlar bakar saçmaysa silerler...
gökhan_72
yaw tamam senle mucadele edemem ne yapıyorsanız yapın baanene
Ara
tatlı_cadı
way qökhan dikkatini çekerim "ENTERESAN OLAYLAR" böLümü herhaLde öLe $eLer oLcak..
saçma maça oLsada i$te ara$tırmı$Lar Smile
ßende sanmam bu sayıLara qöre oLacaqını saçmaLamı$Lar azıcık :S
ßence kiLitLenmemeLi
qüseL ßi konu abi saqoL
ama ßanada ßaya saçma qeLdii...Smile
Ara
gökhan_72
yaw sacma dıyon sonra bana kılıtlenmemelı dıyon yaw ne dıyom sızınle mucadele edemem degısık dusunuyorsunuz
Ara
CReATuRE
herkesin düşünceleri farkılıdır ve begensenizde begenmesenizde buna saygı gözterirsiniz...ama kabul etmek zorunda da değilsiniz...o nedenle bu konuyu daha fazla uazatmayacagım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı :) soyle 1 405 04-08-2022, Saat: 04:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölümsüzlüğün sırrı onda gizli! MaSaL 0 449 01-19-2011, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: MaSaL
  Tesadüfen bulunan icatlar CaNaT 0 569 11-06-2009, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: CaNaT
  Esrarengiz mumyanın sırrı çözüldü / 90 YıLdır Uyuyor. €BeRimSin 3 469 05-24-2009, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Sorgundaki KERKENESİN sırrı dusyorgunu 0 373 05-19-2009, Saat: 09:45 AM
Son Yorum: dusyorgunu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:08 AM