:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı :)
ali@ali
bide bunu anlatmaya calsısıyoz ama anlıyan kım
Ara
unknow handsome
klawyeye kıyameti baglamak süper ya ,türk deilmiyiz hepimiz aynıyız Big GrinBig Grin
Ara
B€NGİ
Big Grin nahahah güzel paylaşım için saolda haketen ne alakası var bu işin klavyeyle Big Grin saçma ama ösel uraşmışın ynede saol Wink
Ara
BaL
rakamLarLa kıymet arasında ßi ßaqLantı kuramadım. ßiras daa acıkLasan ? ..
Ara
bayraktar
aslında rakamlar üzerinde çalışman, ve başarılı bir sonuca varman çok güzel ama, hatırlatmak isterimki kıyametin kopacağını bize hab er veren yüce ALLAH buyuruyor ki. onun ne zaman kopacağını hiç kimse bilemez.. ve neredeyse kıayametin kopacağı zamanı kendimden bile saklıyacağım.. kardeşim kuranı kerimi açın ve bu ayeti görün.. rakamlar la ayun oynamak güzeldir ama biryerlere bağlamak doğru değildir.. zaten yaşamın tamamı matematiksel bir olgu dan ibarettir
Ara
CReATuRE
ya beyler bayanlar.....buranın adı ilginç olaylar dimi...bende bunu bir yerde gördüm inanmadım ilginç geldi sizlerle paylaşmak istedim ve bin pişman oldum ya...ne yapmaya çalışıyosunuz anlamıyorum..ben yapmadım bu tezi bir yerden alıntıdır bu...bu nedenle benle ilgisi yok ben sadece ilginç buldum ve ekledim buraya...
gökhan_72
altına yanına ustune veya baska bı yerıne alıntıdır yazabılrıdın boylelıkle kımse senı yanlsı anlamazdı demı saygılar
Ara
CReATuRE
ya kimseyle polemiğe girmicem ...kim ne diyosa desin...çocuklarla uğraşamam artık bu zamandan sonra....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı :) soyle 1 405 04-08-2022, Saat: 04:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölümsüzlüğün sırrı onda gizli! MaSaL 0 449 01-19-2011, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: MaSaL
  Tesadüfen bulunan icatlar CaNaT 0 569 11-06-2009, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: CaNaT
  Esrarengiz mumyanın sırrı çözüldü / 90 YıLdır Uyuyor. €BeRimSin 3 469 05-24-2009, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Sorgundaki KERKENESİN sırrı dusyorgunu 0 373 05-19-2009, Saat: 09:45 AM
Son Yorum: dusyorgunu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:37 AM