:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korkusuz Korkmaz
aKMeL
Bülent Korkmaz, yarın oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi Kayserililerden stadı doldurmalarını istedi.

Fenerbahçe maçında kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyleyen Korkmaz, "İyi çalıştık. Herşey çok daha güzel olacak" dedi. Bu arada, Trabzonspor'un Gineli oyuncusu Yattara, Erciyesspor'un sözleşme imzalatmaya hazırlandığı hemşehrisi Jabi'ye kefil oldu.

"6-0'ı unuttum"

Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Hacı Boydak Kulüp Sosyal Tesisleri'nde sürdüren Erciyesspor'da teknik direktör Bülent Korkmaz, basın toplantısı düzenleyerek, soruları yanıtladı. Erciyesspor'da uzun vadeli başarı istediğini, bu doğrultuda da uzun vadeli sözleşme imzaladığını söyleyen Korkmaz, ilk yarıdaki 6-0'lık yenilginin anımsatılması üzerine, "O maçın üzerinden bir sene geçti. Biz her maçımızı kazanmak için oynayacağız. Yarın ikinci yarının ilk maçında kendi sahamızda Fenerbahçe'yi konuk edeceğiz. Kayseri halkından bu maçta bizi yalnız bırakmamasını, stadı doldurmasını ve sabırla desteklemesini istiyoruz. Sahadan galibiyetle ayrılmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. Takımdan gönderdiği futbolcularla konuştuğunu ve onların da kararı olgunlukla karşıladığını söyleyen Korkmaz, "Her teknik direktörün bir çalışma sistemi var. Bu doğrultuda oynamadıkları için zarar göreceğini düşündüğüm arkadaşlarla konuştum ve onlar da bu kararı olgunlukla karşıladılar. Fenerbahçe maçında sahada 11 kişi çıkacağız. Dolayısıyla eksik olduğumuzu kabul etmiyorum. Sahaya çıkacak 11'imiz var" diye konuştu.
trans.gif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:01 PM