:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::YaLanda oLsa kaLsana::
>As!_M€L€q<
YALANDA OLSA KALSANA

Git... Yüzüme öle bakma git. Hiç durma, bir gidenin birdaha asla giremiyeceği kapı orda , git. Hiçbirşey açıklamak zorunda deilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma git..

Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime.. yapacağımız ne çok şey vardı.. neler planlamıştık.. Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta? Kal dersem kalırmısın yar? Nasıl istiyorum yalan bile olsa "Bu gidiş sadece zorunluluktan bekle beni döneceğim" demeni..

Her aşk biter sen de git. Hem zaten biteceği daha baştan belli bi aşktı bzimimkisi. Sen gitmessen belli ki bir gün ben gidecektim. Herkez kendi tercihini yaşar ve sen tercihini yaptın. Rahat ol git. Aklın kalmasın burda Dramatik vedaların kahramanları olmayalım git.

Benim aklım sende kalıcak. Sadece aklım deil yüreğimde.. Bitmezdi bizim aşkımız. Asla terk etmezdim seni. Benliğimi varlığımı hayatımı adamıştım ben bu aşka. Beni tercih etmeni isterdim benimle yaşamanı isterdim. Şimdi kimi ya da neyi seçtiğinin ne önemi var artık? Ağlayacağım ardaından kahretsin ağlayacağım

İstersen dost olabiliriz, haberleşiriz birbirimizle. Mutlu olmanı isterim. Sen mutluluğu hak eden eden bir insansın. Elbette ben de mutlu olacağım merak etme git. Hayatımıza başkaları girecek ve biz belkide birlikte yaşadıklarımızı bir süre sonra hatırlamıyacağız bile git. Hangi yara kabuk bağlamamış ki bugüne kadar? Hangi ateş sönmemiş ki? Yapman gerekeni yap git.

Sensiz mutlu olabilirmiyim ben yar? unutabilr miyim bukadar kolay? Yaşadığımız onca şeyi silebilirmiyim? Mümkün değil, seni içimden çıkartıp atmam mümkün değil. Biliyorum hiçbir ilaç iyileştiremiyecek senin açtığın yarayı. Senin yaktığın sevda ateşi hiçbir zaman sönmeyecek. Senin mutlu olmanı istediğimde yalan. Mutlu olma yar, benim gibi sende mutlu olma. Belki ozaman yeniden dönersin bana..

Haydi zaman geçiyor artık, git. Hem neden suratın asık? Sevinmelisin gittiğine. Aslında sana teşekkür etmeliyim. Beni bu aşkın yükünü taşımaktan kurtardığın için. Rahatladım biliyor musun? Bende kalan birkaç parça eşyanı da gönderirim ardından. Fırsat buldukça ararım seni haydi. git.

Gitme benim güzel sevdalım, gitme. Beni bu aptal dünyada bir başıma bırakıpta gitme. Gidipte yüreğimi öldürme. İçim acıyor, kalbim sıkışıyor. Ben asıl sensizliğin yükünü taşıyamam gitme. Ne olur, gitme...

yaLanda oLsa kaLsana..
YaraLasanda oLsun.. Bırakmasana Ağrısada..
KaLsana...
PaPaTYa_PReNSeS
ayyy çok güzELdi canısı teşekkürler
Ara
>As!_M€L€q<
rija Ederimmm Canusuuuuuu....beğnmene Sefindimmmm
happy yeliz
Offfffff çok Güzel Emeğine Sağlik Ablacim Yüreğine Mutlulukk Teşekkürler SmileSmile
Ara
>As!_M€L€q<
rija Ederimm Datlum.....beğenmene Sefindimm......
riukeen
SÜPERR ya Smile
Ara
>As!_M€L€q<
beğenmene Sefinndimm Kardeşimm..
MasaL_perisi
Teşekürler Sultancim
Çok güzel bir paylaşım
Tabi ki senden de güzel ve değerli değil ama yinede güzel ve hüzün dolu
Yüreğine mutluluk ve hep yanında kalması dileğimle
Ara
>As!_M€L€q<
rija ederimm canımmm çok tşk ederimmm güsel dileklerinn içinn canım bnm Smile
*fahriye*
ellerine sağlıkk yaa cokk güsell
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  parca parcada olsa yasiyorum seni SessizRüzgar 3 467 04-12-2022, Saat: 08:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayallerde De Olsa Bİtme... €BeRimSin 6 569 04-12-2022, Saat: 08:15 AM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 459 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Ask Sanal Bile Olsa Guzeldi... Psycho 5 879 08-04-2021, Saat: 08:33 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Kendi kendine gelin güvey olmak bu olsa gerek YasSmin 15 1,336 04-07-2011, Saat: 10:02 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:36 AM