:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnızsın....
PaPaTYa_PReNSeS
Yalnızım
yalnızsın
yalnızız....
teşekkürler....

Rabbim bu yalnızlığımızı daim eylemesin inşallah..
Ara
ROSE
kuzen Bugünlerde Yanlizlik Ve çabalamalar Başa Bela Valla Smile
her Ne Olursa Olsun Biz Kendimizi Bulma çabasinda Ve Hayatla Mücedelemizin Içinde Savrulup Duruyoruz...

SENİN ÜSTESİNDEN GELEMEYECÄžİN ŞEY YOKTUR BENCE HER NE KADAR ONA GEMİCİ DÜÄžÜMÜDE ATSAN KUZEN SENİN ELİNDE İPLER.SmileSmile

gün Gelir Herşeye Ters Tepioz Gün Gelir Bize En Uzaklar Bile Bile O Kadar Yakin Oluyor..

teşekkürler Kuzen Sağol Güzel Bi Yazi...aslinda çok şey Söylenir Aklima Gelenler şimdilik Bukadar Kuzen...
Ara
YARGIÇ
Kuzen sen bir söyleyince ben ondan bin çıkarırım canımın içi bitanecik kuzenim iyiki varsın....
Ara
ROSE
sağol Kuzen Teşekkürler.....beni Anladiğini Biliyorum Ki Az Da Olsa çokta ...Smile Sende Iyi Ki Varsin.....
Ara
>As!_M€L€q<
beni Yalniz Birakmayanlar Var Meselaa: ( Tucemm )

çok Güseldi Abimm......
Nuray86
bazen varya biz bunlari kendimizee inandiriyoruz yani bazende dogru degildir cunku o insanlardan once yasiyoruz onlardan sonrada yasariz
Ara
in_love_girl
Yalnızlığa sarılmak sıkıca... Ve ellerini kördüğümlemek ellerine.Kalabalığın içindeki bir taş tanesi olmak yerde.. Gelenden geçenden tekme yemek.. Bazen değerlenmek tekmeleyenlerce.. Zamanında.Başlamak ve bitmek.. Ama unutmamak hiç hayat döngüsünü.. Yükselen sahte çığlıkları gerçek gözyaşlarına eşitlememek,eşitleyememek... Ama diretmek tüm insanlığa.. Aynanın karşısında kimseyi görememek en acısı... Dedim ya zaman.. İnsan gerçek gözyaşlarını harmanladıkça yalnızlığıyla gülümsemeyi öğrenmek..

Hayat zaten bu..
Çocukluğunda tutunduğun 10 - 15 çalı.. Gençliğinde 5 - 10 dal.. İhtiyarlığında 3 - 5 ağaç...
Vakitsiz zevklerle hibe etmemek gerek bunları zamanla büyüyeceğini bilmek gerek..
Ama zamanı gelince herşeyin başa döneceğini bilip ona göre davranmakta gerek..

Hepimiz yalnızız aslında.. Birkaç parça ekmek eksiltmek dışında....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:54 PM